آدرس غلط قاتلان آیلان به افکار عمومی جهان

اکنون که جسد کوچک «آیلان» ۳ساله، آبرویی برای مدعیان حقوق‌بشر و حامیان تکفیری‌های آدمخوار نگذاشته،این عده با استفاده از تمام ظرفیت رسانه‌ای خود تلاش گسترده‌ای را برای مصادره «آیلان» و سرپوش گذاشتن به جنایت‌های خود علیه مردم مظلوم سوریه آغاز کرده‌اند.

مادر نوزاد فلسطینی سوخته شهید شد

مادر یک نوزاد فلسطینی سوزانده شده که منزل آنها به دست شهرک‌نشینان صهیونیست آتش زده شد، بر اثر شدت جراحات ناشی از سوختگی به شهادت رسید.

بان کی مون دیگر حتی محکوم هم نمی‌کند

نهادهای حقوق بشری، سازمان‌های جهانی بشردوستانه و شخص دبیر کل سازمان ملل در میان شعله‌های بمب‌های سعودی، صرفا این جمله را به کار می‌برند: «ما از کشتار غیر نظامیان در یمن آگاهیم و نگران هستیم».

عکس:تشییع پیکر نوجوان ۱۶ساله فلسطینی

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت علیهم السلام ـ ابنا ـ مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید «احمد کامل رفیق» نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی که روز گذشته با چاقو به یک نظامی صهیونیست در پست بازرسی «اوفر» حمله‌ کرد و او را زخمی کرد روز گذشته در نابلس برگزار شد. این نوجوان فلسطینی پس از اینکه چند ضربه چاقو به نظامی صهیونیست وارد کرد به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید.

۳۰۰۰مصری در دولت السیسی کشته شدند

یک سازمان غیر دولتی حقوق بشری در مصر در آماری تکان‌دهنده اعلام کرد که نزدیک به سه هزار مصری طی دو سال گذشته (دولت عبدالفتاح السیسی) به دست نیروهای امنیتی کشته شده‌اند.

شهادت پدر نوزاد فلسطینی سوزانده شده

پدر یک نوزاد فلسطینی که هفته گذشته به دست شهرک‌نشینان صهیونیست سوزانده شد، بر اثر شدت جراحات وارد شده به وی شهید شد.

آتش‌بس 5 روزه یا فرار از جنایت در تعز؟

سعودی‌ها یک روز پس از قتل‌عام مردم در استان تعز اعلام کردند که 5 روز حملات خود به یمن را متوقف می‌کنند تا شاید با این حربه از رسوایی این حمله فرار کنند.

عدم اعتقاد به آخرت عامل بروز جنایت

رئیس موسسه حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به عامل سعادت و شقاوت یک جامعه گفت: مهمترین جنایت‌های عالم به دلیل عدم اعتقاد به آخرت است.

چرا عربستان همچنان بر طبل جنگ می‌کوبد؟

عربستان هنوز نتوانسته است از بحران جانشینی ناشی از مرگ ملک عبد الله به طور کامل عبور کند و عزل و نصب ها در این کشور کماکان ادامه دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.