ده‌ها بار تجاوز جنسی به عالم دینی در زندان

فعال انقلابی بحرین گفت: کشتار مردم به روش‌هاي وحشيانه یکی از جرائم آل خلیفه است؛ تجاوز جنسی توسط عمال آل خليفه بسیار زیاد شده و ما به خاطر شرف و کرامت مردم که آل خلیفه روی زمین ریخت، در این‌باره زیاد حرف نمی‌زنیم، این تجاوزها در مورد تعداد زیادی از زنان و حتی علمای دین صورت گرفته است …

روایتی از شکنجه دردناک زندانیان بحرینی

سه روز بعد من را تهدید کردند که به خودم و همسرم و مادرم تجاوز می‌کنند. حتی آن‌ها همه لباس‌هایم را پاره کردند و من را برهنه در سلول شکنجه‌‌ رها کردند و من را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دادند و وقتی دیدند که من به درخواستهای آن‌ها جواب نمی‌دهم من را به شکنجه با برق تهدید کردند…

ابراز نگرانی دیده بان حقوق بشر از جنایات آل خلیفه

دیدبان حقوق بشر در بیانیه ای تأکید کرد: شلیک گلوله حاوی گاز اشک آور به اشخاص از فاصله نزدیک می تواند موجب آسیب های خطرناکی شود و مسئولان بحرینی باید تحقیقات مستقلی را در این زمینه انجام دهند.

گزارش تصویری: کور شدن کودک بحرینی توسط آل‌خلیفه

تصاویر مربوط به یک پسر بچه بحرینی و پدرش است که در روستای خودشان مشغول فروش ماهی بودند نیروهای مزدور آل خلیفه به روستا حمله کرده و پدر و کودک را با گلوله های ساچمه ای مصدوم می کنند که پسر بچه چشم چپش را از دست می دهد و نابینا می شود.

آقای صالحی! کسی که در آغوش شماست…

باید از صالحی پرسید که آیا جا نداشت به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران که بزرگ ترین حامی معنوی مردم به پاخواسته مسلمان محسوب می شود، حداقل کلامی در نفی جنایات آل خلیفه بیان شود؟ ولی متاسفانه انگار اینگونه تحرکات انقلابی در دستگاه دیپلماسی جای خود را با تعارفات سیاسی عوض کرده است.

وضعیت نگران کننده کودکان بازداشت شده بحرین

جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین درباره افزایش بازداشت کودکان و برخورد با آنها در زندان مانند افراد بزرگسال بشدت اظهار نگرانی کرد.

کمپین جهانی علیه ریاست بحرین بر کمیته میراث جهانی یونسکو

با توجه به جنایت‌های وحشیانه‌ی آل خلیفه در ماه‌های اخیر علیه مردم مظلوم این کشور، کمپین‌های جهانی به منظور اعمال فشار بر مدیر کل یونسکو برای حذف نام بحرین از لیست این کمیته و جلوگیری از واگذاری ریاست این کمیته به دولت جنایتکار بحرین در حال شکل گیری است.

نسل‌كشی دسته جمعی تدريجی در بحرين

سخنگوي تشكل “تلاش رسانه‌اي براي حمايت از انقلاب 14 فوريه ” در بحرين گفت كه اين كشور هم اكنون با نسل كشي دسته جمعي تدريجي روبرو است.

روایت پزشکان بحرینی از سیاه چاله‌های آل خلیفه

پزشکان زن بحرینی ضمن تشریح فجایع بازداشت و شکنجه خود در زندان های دستگاه امنیتی رژیم آل خلیفه به بهانه حمایت از معترضان خواستار تغییرات در این کشور ، تاکید کردند که نگران بازداشت دوباره خود و وضعیت و سرنوشت همکارانشان هستند که هنوز آزاد نشده اند.

چرا انقلاب مردم بحرين را فراموش كرديم؟

همگان از جمله، انقلابيون و هم‌پيمانان انقلابي و اسلامگراها و غربگراها -چه عرب و چه عجم- يكي از مهمترين انقلابها را فراموش كردند و بر سركوب شبانه آن سكوت نمودند! انقلاب مردم بحرين، عليه فساد و استبداد حكام آن ديار بود. حكامي كه هم‌پيماناني استراتژيك براي مبارك بودند!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.