ساختمان‌های مرتفع یا بوق حمام

شاهدم بر این ادعا سخنان دوستی که دیری است شهروند آمریکا گشته است. او می‌گفت: باور دارید که چوب کودتای ۲۸ مرداد و انقلاب اسلامی ایران را بیش از ایرانیان، مردم آمریکا خوردند زیرا فرار سرمایه‌داران، وابستگان و کلان‌سرمایه‌داران شاه‌پرست به آمریکا را هیچ کسی به اندازه مردم بده‌کار وام مسکن که امروزه کارتن‌خواب‌های خیابانی گشته‌اند، نخورد!

فیلمسازان عدالت‌خواهِ غرب از صهیونیسم خشمگین‌اند

ما باید بتوانیم این ارتباط و همکاری را ادامه بدهیم و به خصوص این وجهه مهم و این نگاه جدیدی که در اروپا و امریکا ایجاد شده که یک گرایشات ضدصهیونیستی هست را برجسته‌تر کنیم و این بیانگر این هست که خودشان بیش از جهان سوم و خاورمیانه قربانی اهداف و منافع صهیونیست‌ها شده اند و اعتراض شدیدی به این مسئله دارند و خشمگین هستند.

«لابی‌کراسی» در آمریکا و دلایل شکل‌گیری جنبش تسخیر

در دموکراسی‌ها هیچ جنبش و حرکتی سیاسی نیست و محصور به مطالبات خاصی است که می‌تواند در چشم انداز دراز مدت جنبه سیاسی به خود گیرد اما در نظام‌های غیر دموکراتیک هر حرکت و جنبشی اساسا سیاسی تلقی می‌شود مگر اینکه بتوان برای آن دلیل دیگری بیان کرد.

پایان فتنه سبز در تظاهرات ۴ فوریه آمریکا

محمد کاظم آذین ، ایرانی مقیم آمریکا و عضو» کمپین همبستگی با ایران (SI) که در سازماندهی مرکزی تظاهرات گسترده روز ۴ فوریه در شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا مشارکت داشته است، با انتشار یادداشتی به تشریح دلایل انزوای سبزهای یک درصدی در روز همراهی جنبش ۹۹ درصد آمریکا با ایران پرداخت.

کاریکاتور: اوباما و بازی گلف‌ سیاست!

آمریکا دچار ضعف است. نمی‌خواهند اقرار کنند که دچار ضعفند. اوباما در سخنرانى چند روز پیش در کنگره، کم‌ترین اشاره‌اى به این نکرد که ملت آمریکا بیش از چهار ماه است که توى خیابان‌هایند!

دستگیری 2000 معترض جنبش وال استریت در آمریکا

در تازه ترین دستگیری ها که با گسترش این جنبش به دیگر شهرهای آمریکا و ساير کشورهای دنیا همزمان بوده، 70 نفر در نیویورک و 175 نفر در شیکاگو توسط پلیس بازداشت شدند.

امپراطوری سرمایه‌داری و دولت‌های فرومانده

عامل اصلی در برچیده شدن نظام ظالمانه غربی، نه اعتراضات و اعتصابات صنفی بلكه بیداری و مقاومت مردم در مقابل اتوریته‌ی سرمایه‌دارن است. چه، همگان به درستی می‌دانند كه اعتراضات مدنی و اعتصابات صنفی نشانگر ظرفیت یك حكومت است كه می‌تواند با فشارهای اجتماعی مسامحه كند.

تظاهرات هزاران نفری در نیویورک

با وجود زندانی بودن بیش از 200 نفر از افراد بازداشت شده در جریان تظاهرات ضد سرمایه داری، روز گذشته بیش از 20 هزار نفر از اعضای اتحادیه های کارگری به خیابانهای شهر نیویورک آمدند.

دنیای شگفت‌انگیز نو

در تئوری نظم در بی‌نظمی تاثیر گذاری بر فاکتورهای عمده بزرگترین عامل ایجاد نظم است شاید بهار کشورهای عربی با هدف سرنگونی امرای دیکتاتور عرب بزرگترین هدف کشورهای عرب باشد و ایجاد آزادی و برابری و عدالت و اسلام در این کشورها جز شعارهای اصلی باشد اما چه چیزی و چه سیاستی از آمریکا یک برنده می‌سازد در حالیکه همه احساس می کنند که این انقلابهای عربی به ضرر آمریکا باشد؟

باتوم رسانه‌ها بر سر جنبش وال‌استریت

سرکوب رسانه‌ای جنبش اشغال وال استریت