شواهدی قطعی برای زنده بودن امام صدر

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش امل گفت: «هر انسانی زنده است تا عکس آن ثابت شود» و با توجه به برخی قراین که از آن‌ها آگاهیم، چیزی جز زنده بودن امام صدر تا اواخر دههٔ نود میلادی بر ما ثابت نشده است؛ ما دلیل قاطع داشتیم که ایشان زنده بودند و در جایی به سر می‌برده‌اند؛ یعنی‌‌ همان هنگامی که قذافی بر سر کار بوده است.

همرزم شهید چمران: موسی صدر شهید شده ولی زیر بار نمی‌روند

من یادم می‌آید وقتی که موسی صدر می‌خواست برود لیبی من رفتم پیش او خداحافظی کردم و خواهش کردم به انقلابیون ایرانی کمک کند، گفت به ما هیچ ارتباطی ندارد، مخالفت کرد. در هر صورت گفتم خدا خیرت بدهد، دعایش کردم.

مشروح گفت‌وگو با «اصغر جمالی فرد» معروف به ابوحنیف

اولین فردی هم هستم که از دوره اول تا الان چه در تهران، چه در گرگان، چه در هشترود، چه در گرمسار و جاهای دیگر که کاندیدا شدم، همیشه شرکت می‌کنم و هیچ وقت هم رای نمی‌آورم. تنها کسی هستم که تا الان بیش از یک میلیون تومان هزینه نکردم. اما شما می‌دانید که کسانی آمدند کاندیدا شدند میلیارد‌ها تومان پول خرج کردند و رفتند در مجلس نشستند.

آیا نبیه بری به میثاق خود با موسی صدر پایبند است؟

مصيبت بس بزرگ است. جنگهای پی ‏درپی برضد ما ادامه دارد. هنوز يك فتنه را در محور يك اردوگاه دفع نكرده‏ ايم، كه فتنه ای ديگر در اردوگاه ديگری سر بر می‏ آورد. همان گونه كه ما را شناخته ‏ای، هرگز جنگی را شروع‏ نكرده و نمی‏ كنيم. ما برای پيروزی در يك جنگ كوچك تلاش نكرده ‏ايم. چرا كه در اين نوع جنگهای كثيف، كسی جز دشمن محرومان پيروز نيست… دفاع از خويشتن برما تحميل شد

موسی صدر به روایت ساواک؛ از سازمان محرومین تا گروه نظامی

فعاليت‌هاي اين سازمان هفت ماه به صورت مخفيانه ادامه داشت، ولي پس از گذشت هفت ماه سرنوشت آن تغيير يافت؛ زيرا در حين آموزش «مين ضد تانك»، ناگهان ميني در دست يكي از مربيان منفجر شد و 27 نفر از بهترين اعضاي سازمان را به شهادت رساند… در پي اين انفجارسید موسي صدر در يك كنفرانس مطبوعاتي به طور صريح به موجوديت يك سازمان نظامي بنام «اَمَل» اشاره كرد و آن را چنين معرفي نمود.

سیدحسن نصرالله: سخنان حریری علیه ایران از اساس باطل است

اینکه حریری ایران را عامل بحران در لبنان می داند تعجب آور است. حریری به جای آنکه اسرائیل را بحران ساز معرفی کند، ایران را بحران ساز معرفی کرده که این حرف خنده‌داری است. این حرف‌ها بر اساس چه اسنادی گفته می‌شود. حریری در جای دیگری هم گفته ایران عامل بحران‌های اخیر در کشورهای دیگر عربی است!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.