پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

انهدام یک ناوچه سعودی در دریای سرخ

سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه عربستان خواستار یمنی ضعیف است، گفت: ملت یمن هیچگاه اشغال گر را نمی پذیرد و اشغالگر دیر یا زود از یمن اخرج خواهد شد.

هلاکت پسر ولیعهد امارات با موشک انصارالله

شب گذشته به صورت غیرمنتظره ای، خبری منتشر شد که دبی را عزادار و کشور امارات را شوکه کرد: «پسر پادشاه دبی و ولیعهد امارات، کشته شده و همین امشب دفن خواهد شد.» به این ترتیب، فاصله میان اعلام مرگ وی تا تدفین وی کم تر از 24 ساعت بود! سمت راست: شیخ محمد، حاکم […]

انصارالله: تحولات بزرگی در راه است

مرد دوم جنبش انصار الله یمن تأکید کرد، تحولاتی در روزهای آینده روی خواهد داد که جهانیان را شگفت زده و مستکبران را مبهوت خواهد کرد.

انصارالله با چه سلاح‌هایی می‌جنگد؟

اخیرا ادعایی ضد ایرانی از سوی یکی از مقامات یمنی وابسته به عربستان مطرح شده که قابل تامل است.

شایعه موافقت انصارالله با شروط مذاکره

بن‌بست ایجادشده در یمن برای ائتلاف سعودی، آن‌ها را بیش از پیش به سمت ایجاد عملیات روانی کشانده است، حتی اگر بتوانند در چنین شرایط فاجعه‌باری برای عربستان، شایعه تسلیم نیروهای یمنی را تبلیغ کنند، دریغ نمی‌کنند.

برتری انصارالله در جنگ نامتقارن

با توجه به شکست های سنگین میدانی سعودی ها، آنان با تبلیغات زیاد مدعی شدند که قصد دارند با عملیاتی گسترده شمال یمن را به اشغال درآورند، اما گزارش‌های میدانی حاکیست نیروهای سعودی نه تنها قادر به پیشروی نیستند، بلکه نتوانسته‌اند حتی پایگاه‌های نظامی خود را که در جنوب این کشور به تصرف نیروهای یمنی درآمده، باز پس بگیرند.

یمن پهپاد عربستان را بر زمین نشاند

ارتش یمن و نیروهای انصارالله پس از شناسایی یک پهپاد جاسوسی در جنوب عربستان سعودی آن را سالم و بدون هیچگونه آسیب دیدگی بر زمین نشاندند و به غنیمت گرفتند.

تغییر حرکت از جنوب یمن به جنوب عربستان

انصارالله یمن با اولویت‌بندی جدید و خروج از جنوب یمن، بر دفاع از شمال کشور و بازپس‌گیری استان‌های یمنی تحت اشغال عربستان در جنوب این کشور متمرکز شده است.

پرچم‌های القاعده در عدن به اهتزاز درآمد

پرچم‌های گروه تروریستی «القاعده» در شهر عدن برافراشته شده است. این اتفاق چند روز پس از آن افتاد که نیروهای ارتش و انصارالله یمن از آن خارج شدند و نیروهای حامی عربستان وارد عدن شدند.

کشته شدن سرلشکر سعودی در مرز یمن

منابع امنیتی یمن از کشته شدن «عبدالرحمن الشهرانی» سرلشکر عربستانی در پی حمله نیروهای ارتش یمن و کمیته‎های مردمی وابسته به انصارالله در جیزان خبر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.