تقدیر عدالتخواهان از امام جمعه انقلابی و عدالتخواه کرج

با حضور عدالتخواهان در نماز جمعه از آیت الله حسینی امام جمعه کرج که در مبارزه با فساد محکم ایستاده و مشی و خطبه های انقلابی دارد، تقدیر شد.

دستور برخورد قضایی با مأموران توهین‌کننده به مهاجرین افغان

این یک نشانه‌ است. نشانه‌ای برای اینکه تلاش برای احقاق حقوق مهاجرین افغانستانی نتیجه خواهد داد. نیروی انتظامی امروز اعلام کرد که دستور برخورد قضایی و انضباطی با ماموران داستان ما داده شده است.دوران جدیدی آغاز شده است.

اعتدال بخشی از گفتمان عدالت است

اعتدال در معنای حقیقی خویش به معنای حرکت میان حق و باطل نیست؛ بلکه به معنای قرار دادن هرچیز در جای خویش است و لذا بخشی از گفتمان عدالت است. لذا اگر این دو مفهوم درست تبیین و شناخته نشوند، این تعامل و در کنار هم بودن، به تقابل تفسیر و تعبیر خواهد شد. در حقیقت رأی مردم به گفتمان اعتدال به معنای نفی گفتمان عدالت نیست.

مخالفت جنبش عدالتخواه با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

مسئولین دولت و نمایندگان مجلس از اجرای شتابزده گام دوم هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند و اجرای طرح را به زمانی موکول نمایند که وضعیت مساعدتر اقتصادی و سیاسی حاکم باشد

فضا را برای حضور تشکل‌های مردمی آماده کنید

لزوم ایجاد فضا، امکانات و ساختارهای لازم جهت حضور فعال نهادهای مردمی و غیردولتی در عرصه‌ی بین‌المللی می‌بایست در دستور کار وزارت خارجه قرار گیرد.

ای بخاری‌های نفتی معذرت‌خواهی کنید!

از این سو درحالی که گروه‌های سیاسی دغدغه‌هایی از جنس دعوای رئیس قوه مجریه و رئیس قوه قضائیه دارند، برخی گروه‎های دانشجویی نیز گویا صرفاً غم سیاست و انتخابات را دارند. اما در سوی دیگر جمعی از دانشجویان پیگیر مشکلات مدارس در مناطق محروم هستند. برخی از اعضای جنبش عدالتخواه ساعتی را بازداشت می‌شوند و چراغ نفتی‌شان به دست حراست وزارت آموزش و پرورش توقیف می‌شود.

این حرکت در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست

با این حرکت قوه مجریه زیر سایه قوه مقننه می‌رود و این به نوعی تبدیل ساختار نظام به «دیکتاتوری پارلمانی» است که در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی‌باشد. اگر عده‌ای از آقایان به دنبال نظام پارلمانی هستند، قطعا روش مناسبی را برای خود انتخاب نکرده‌اند…

وکلای ملت، قرار بود مدافع قانون و حقوق ملت باشید!

سوگند یاد کرده بودید که مدافع قانون و حقوق ملت باشید! دیگر با چه زبان و استدلالی باید اثبات کرد طرحی که دخالت‌های ناروای مجلس در وظایف شورای نگهبان و قوه مجریه را تایید قانونی کند، مخالف اصل تفکیک قوا و متضاد با قانون اساسی است؟

ادعای ولایت‌مداریشان را باور کنیم یا دم خروس را؟!

متأسفانه باید گفت که آنچه اکنون نام اصلاح بر خود گرفته است افساد قانون انتخابات و منحصر کردن و تداول حکومت در باندهای زر و زور و ثروت حاکم می‌باشد.

برگزاری میزگرد «جریان دانشجویی و عدالتخواهی»

به مناسبت سالروز صدور پیام رهبر انقلاب خطاب به جنبش‌های دانشجویی میزگردی با عنوان «جریان دانشجویی و عدالتخواهی» برگزار می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.