سیاست‌های شهرداری، علت اصلی افزایش قیمت مسکن

تهران و هر شهری برای مدیریت نیازمند بودجه است، نکته اصلی و مهم این است که شهرداری بودجه ای که نیاز دارد را از دولت نمی گیرد. در هیچ کجای دنیا شهرداری از دولت پول نمی گیرد. باید بودجه را از مردم تامین کند، و از آن طرف، خدمات بدهد، ریشه همه ناملایمات، کجی ها، ناراستی ها، ترافیک و شلوغی،ناهنجاری های اجتماعی و گرانی مسکن و … در همین یک نکته است. می گوییم درآمد، می خواهیم از فروختن شهر تأمینش کنیم.

ده نمکی: باید برای «رسوایی» خاتمی و هاشمی به میدان آمد

مسعود ده‌نمکی در پاسخ به دعوت جمعی از فعالان فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات آتی ریاست جمهوری، گفته است: «اگر هاشمی یا خاتمی کاندیدا شوند، برای رسوایی آنها باید آمد.»

دعوت از 11 چهره جدید و حداکثری برای کاندیداتوری

بر این مبنا جمعی از مجموعه های مردمی انقلابی سراسر کشور و جمع های نخبگانی انقلابی، با اعتقاد به بحرانی نبودن شرایط کشور و عدم قحط الرجال و وجود ظرفیت های گسترده در نسل دوم انقلاب و ضرورت نهادینه شدن جمهوریت غیر اشرافی و حزبی برامده از صلاحیت های حقیقی افراد، ضروری دیدند تا بعضی از چهره هایی که از نگاه آن ها صلاحیت های گفتمانی و تشخیصی را برای اداره ی ریاست جمهوری دارند و را از بین لیست بلند بالایی از نیروهای توانا، به عرصه ی انتخابات دعوت نمایند

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.