حماس بر حفظ آشتی با فتح تأکید کرد

معاون ریاست دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین از تلاش این جنبش برای حفظ آشتی با فتح خبر داد.

فقط دشمنان فلسطین از جنگ سوریه سود می‌برند

رئیس فراکسیون پارلمانی حماس در مجلس فلسطین انتخابات زود هنگام رژیم صهیونیستی را بیانگر بحران داخلی این رژیم دانست و گفت: این حق مقاومت است برای مقابله با رژیم صهیونیستی از توان نظامی بالایی برخوردار باشد.

عضو ارشد حماس: موضع ما در برابر ایران هرگز تغییر نکرده است

محمود الزهار گفت: من به تمامی امت‎‎های اسلامی در سراسر جهان اعلام می‌‎کنم موضع‎گیری فلسطینیان و جنبش حماس نسبت به کشور‎هایی که در صف اول حمایت از مقاومت ایستاده‎اند هرگز تغییر نخواهد کرد و تا زمان آزادسازی قدس اشغالی مقاومت ادامه خواهد داشت.

امروز رژیم صهیونیستی پشت دیوارهای خودساخته محبوس است

تنها راه حل موضوع فلسطين برپايي صلح پايدار در منطقه و شناسايي حق حاكميت مردم فلسطين و بازگشت آوارگان فلسطيني به سرزمين خودشان و بازگشت اشغالگران به خانه‌هاي خود است. به نفع سردمداران رژيم صهيونيستي است كه به خانه‌هاي خود بازگردند و فلسطين را به صاحبانش تحويل دهند، والا در طوفان خشم مردم فلسطين و امت‌هاي آزاده، مضمحل خواهند شد.

رسانه ملی و فقدان برنامه‌ای درباره جنبش‌های اسلامی معاصر

با این كه پشتیبانی از جنبش های اسلامی و مستضعفان جهان، یكی از اصول اساسی انقلاب اسلامی و قانون اساسی كشور ماست، فعالیت های ما در شأن آرمان ها و عظمت انقلاب اسلامی و نگاه بین المللی امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نبود.

منشور مقاومت/ متن کامل وصیت‌نامه سیدهادی نصرالله

همچنان‌ با روحیه‌ای‌ عالی‌ پیش‌ بروید و همواره‌ صالحانه‌ راه‌ را ادامه ‌بدهید و دشمنان‌ غاصب‌ و متجاوز را خوار گردانید؛ دشمنی‌ که‌ به‌ کوچک‌ و بزرگ‌ رحم‌ نمی‌کند. بر عمل‌ جهادی‌ و مبارزه‌ خویش‌ پایدار بمانید که‌ با این ‌اعمال‌، روحیات‌ شما بالا می‌رود…

انقلاب همه چیز را عوض کرد

من با اینکه خیلی به زبان فارسی وارد نیستم ولی تصمیم گرفتم که ان شاء الله در این مجلس با این زبان مبارک صحبت کنم. یقین دارم که آن مطالب و مسائل که قصد دارم بیان کنم، نمی توانم بیان کنم. ولی فکر کردم اگر با زبان فارسی شکسته مستقیماً صحبت کنم شاید حرف از دل، به دل بنشیند.

يادداشتي از شهيد «شيخ راغب حرب» درباره امام خميني(ره)

مرجعيت راستين مي‌تواند پشتوانه محكمي براي نظم بخشيدن و اصلاح وضع آنان باشد و قادر است از آنان پيكره واحدي بسازد كه هر عضوي به درد آيد عضو ديگر از براي آن بي‌قرار شود

شهيد شيخ راغب حرب: كسي كه با امام خميني بيعت نكند، راه هدايت را گم كرده است

هر كسي كه بميرد و در گردنش بيعتي نباشد نادان و ناآگاه مرده است.كسي كه با اين مرد بيعت نكند، راه هدايت را گم كرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.