تلاش گروهك ريگي براي ترور احمدی‌نژاد

در حاشیه یکصدمین سفر استانی رییس‌جمهور، وزارت اطلاعات از طراحی عملیات «چاه جمال» جهت سوء قصد به رییس‌جمهور توسط گروهک جندالله در جریان یکی از سفرهای استانی احمدی‌نژاد خبر داد.

جوشكار معتادی که دانشمند هسته‌ای معرفی شد!

بنابرگفته مسئولان فعالیت وی در سایت هسته‌ای نطنز تكذيب شد و “ا. ش” کارگر جوشکار شرکت پیمانکار سایت یو سی اف اصفهان بوده و پس از آنكه گفته شد به مصرف مواد مخدر اعتياد دارد از این مرکز اخراج می‌شود.

مشارکت از روی دست جند الله بیانیه نوشت!

حزب منحله مشارکت با کپی برداری از روی دست جند الله(جند الشیطان) موضع خود را در خصوص عملیات تروریستی مسجد جامعه زاهدان اعلام کرد.

شناسایی عوامل انفجار زاهدان + عکس

این افراد به نام‌های «عبدالباسط ریگی» معروف به اسلام جان و« محمد ریگی» معروف به جنیدجان عملیات تروریستی انتحاری خود را در مقابل مسجد جامع زاهدان انجام داده‌‌ و به هلاکت رسیده‌اند.

دو انفجار تروریستی در زاهدان / شهادت تعدادی از هموطنان

دو انفجار پنجشنبه شب مقابل مسجد جامع زاهدان روی داد که بر اثر آن شماری از هموطنانمان شهید و مجروح شدند.

جنایات و مکافات

عملیات مهم گروه شامل این موارد بوده است: وقایع 24 اسفند 1384 در جاده زابل به زاهدان در منطقه تاسوکی. واقعه 23 اردیبهشت 1385 درمحور بم به کرمان در منطقه ی دارزین که با بستن راه خودروهای عبوری 34 نفر را کشته و تعدادی را زخمی کرده یا به اسارت بردند. در روز 13بهمن 85 مقارن ساعت 19 و 45 دقیقه چند فرد مسلح چهار مأمور گشت نیروی انتظامی را که در خیابان بزرگمهر مشغول گشت زنی بودند به رگبار بستند و به قتل رساندند. در این حمله دو افسر انتظامی به نام …

نگاهی از نزدیک به جنایت‌های ریگی

برخی از مهم‌ترین جنایات ریگی از این قرار است:

حمله به کاروان انتقال رئیس جمهور

۱۳۸۴/۹/۲۳

مناطق کویری سیستان

کشته شدن محافظ و راننده خودرو احمدی‌نژاد

«عبدالمالک ریگی» رهبر گروه تروریستی «جندالله» دستگیر شد

صبح امروز عبدالمالک ریگی تروریست معروف شرق کشور که عامل ایجاد رعب و ناامنی و قتل دهها تن از شهروندان بیگناه کشور در شرق کشور بود، به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) در پروار دوبی به قرقیزستان دستگیر شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.