جنگ روانی جدید علیه سردار «سلیمانی»

دشمن در میدان نبرد سخت، وقتی حریف نمی‌شود، آن را به جنگ نرم تبدیل می‌کند و با استراتژی ایجاد شبهه و اختلاف در صفوف داخلی حریف، تلاش می‌کند تمرکز آن را بر هم بزند.

راهبرد رسانه‌ای دولت درباره مذاکره‌‌هسته‌ای

در صورتي كه از پيشرفت در مذاكرات سخن گفته شود به طور مستمر بايستي به منتقدين پاسخگو باشيد كه چه امتيازاتي داده شده و چه امتيازي گرفته شده است و اين موضوع، دولت را در عرصه داخلي دچار مشكل مي كند. با القاي اينكه مذاكرات قفل شده، عملا كسي كار به كار مذاكره كنندگان نخواهد داشت و فشار از روي آنها برداشته خواهد شد.

موج تخریب جریان فیلم‌سازی انقلابی برای چیست؟

مدتی است موج تخریب علیه جریان فیلم‌سازی انقلابی نیز توسط برخی رسانه‌های مدعی روشنفکری و آزاداندیشی به راه افتاده است. این جریان تخریب تاکنون فیلم‌هایی نظیر «معراجی‌ها»، «چ» و… را در برگفته بود و اکنون با سوارشدن بر موج اکران فیلم‌هایی نظیر مستند «من روحانی هستم» و فیلم داستانی «لکه» قصد ادامه روند تخریب را دارد.

حمله آمریکا به سوریه جنگی واقعی و تمام عیار یا نبردی رسانه‌ای و تبلیغاتی

کارکرد استراتژیک این قبیل تهدیدات را می‌توان در تخریب هویت و مقاومت ملی مردم سوریه دانست که در طول حدود دو سال گذشته و پس از شکل‌گیری موج گسترده فتنه وهابی ـ صهیونیستی در سوریه، به‌عنوان نقطه اتکاء دولت به شمار رفته است و به‌جرأت می‌توان گفت که این قبیل جنگ‌های رسانه‌ای، با هدف ارعاب مردم مقاوم سوریه و هراسان ساختن آنان از تبعات انسانی و مادی جنگ احتمالی و در نتیجه، کاهش میزان حمایت مردمی از دولت بشار صورت می‌گیرد

جنگ روانی به روش سید حسن نصرالله+فیلم

سید حسن نصرالله در یک پیام تلفنی در ابتدای جنگ ۳۳ روزه، خطاب به دشمن می‌گوید: «اتفاقات غافل گیر کننده ای که به شما (اسراییلی‌ها) وعده داده بودم از همین حالا آغاز می شود.»

جنگ روانی علیه ایران در آستانه مذاکرات

جنگ نابرابر نظام سرمایه‌داری جهانی علیه ملتی که تنها خواستار علم و فن و پیشرفت و استفاده صلح‌آمیز از انرژی‌های نوین است، در جبهه روانی به‌مراتب بیش از جبهه اقتصادی جریان دارد.

جبهه‌ها خالی بود

«جبهه‌ها خالی بود؛ با این همه، تبلیغات رادیو و تلویزیون حکایت از آن داشت که پادگان‌ها دیگر جایی برای پذیرش داوطلبان جدید ندارند.»

عملیات بازداشت و تبعید؛ جنگ روانی آمریکا علیه فعالان سیاسی

در سند نظامی جدیدی که به تازگی افشا شده است از افسران جنگ روانی آمریکا خواسته شده است فعالان سیاسی را شناسایی و آنها را با استفاده از فنون تلقین روانی تخلیه اطلاعاتی کنند

ما شما وحشتناک‌ها را دوست داریم!

«رونی» و «می‌شل»، عکس‌های کاربران اسراییلی و ایرانی از سراسر جهان و پیغام آن‌ها را پوس‌تر کرده و در صفحهٔ «فیسبوک» منتشر می‌کنند. گویی پیامشان به مردم ایران چنین است: ما از شمایی که «هسته‌ای» و «خطرناک» شده‌اید نمی‌هراسیم و با اینکه موجوداتی خطر آفرین هستید، اما این قدر خوبیم که دوستتان داریم!

طوفان نابودی‌ صهیونیست‌ها از سوی ایران و عراق خواهد وزید

سید’حسن نصرالله’ با تاكید بر اینكه به وسیله مقاومت طرح های آمریكایی و اسراییلی بخصوص در سال 2006 و همچنین طرح خاورمیانه جدید را نابود كردیم، افزود: با حراست و پاسداری از كشور خود مقابل هر نوع مشكل و تهدیدی مقاومت و از آن حمایت خواهیم كرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.