وعده‌های صادق برای جنگ با اسرائیل

اینفوگرافیکی از وعده‌های حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، برای جنگ احتمالی آینده رژیم صهیونیستی علیه لبنان، به مناسبت هشتمین سالگرد پیروزی مقاومت در جنگ سی و سه روزه.

راه قدس از آنتالیا می‌گذرد!

یک اکیپ از بچه‌ها هم دارند قطعه اسشهادیون را برای برنامه آماده می‌کنند. داریم به اذان می‌رسیم گروهان استشهادی وضو میگیرد و به 3 ستون حرکت می‌کنند. از بچه‌ها فاصله می‌گیرم صدای ضرب 4 و رجزشان کل بهشت زهرا(سلام الله علیها) را گرفته خیبر خیبر یا صهیون جیش محمد قادمون…

مقاومت اسلامی همه جهان را شگفت‌زده کرد

ایران وسوریه دو کشوری هستند که پایگاه مقاومت و ایستادگی در برابر طرح مشترک آمریکا و صهیونیسم را تشکیل می دهند. آمریکا و اسرائیل هم می خواهند این دو پایگاه را از بین ببرند. بر این اساس، آنها تهران و دمشق را متهم می‌کنند که از مقاومت لبنان پشتیبانی می کنند.

آرزوهای صهیونیست‌ها از جنگ ۳۳ روزه / درس‌های دفاع حزب‌الله

جمع‌آوری و كسب اطلاعات از دشمن در مرز و عمق سرزمین‌های اشغالی و گسترش جنگ در شهرها و روستاهای صهونیستی و بهره‌گیری دقیق و معجزه‌آسا از سیستم ارتباطی، یكی دیگر از توانمندی‌ها و ابعاد آمادگی حزب‌الله در جنگ 33 روزه بود كه به‌خوبی اجرا شد.

خلاصه سخنرانی سيد حسن نصرالله در همایش کرامت و پیروزی

وي تمامي سرمايه گذاران كشورهاي ديگر را مخاطب قرار داده و به تمامي كساني كه مي‌خواهند در مناقصه با لبنان شركت كنند، تعهد داد كه حزب‌الله قادر است از آنها و تاسيسات نفت و گاز در اين مناطق محافظت كند و هر كسي به تاسيسات نفتي لبنان حمله كند، تاسيسات نفتي‌اش مورد تهاجم قرار خواهد گرفت.

سيد‌حسن نصرالله امروز در مراسم پنجمین سالگرد جنگ ۳۳ روزه سخنرانی می‌کند

ذخایر نفتی لبنان و تلاشهای رژیم اشغالگر برای غارت ثروت ملی لبنان از مهمترین مسائلی است که سید حسن نصرالله در سخنرانی امروز، به آن خواهد پرداخت.

نویسنده هاآرتص: جنگ ۳۳ روزه نشان داد اسرائیل محکوم به فناست

عضو هیأت تحریریه هاآرتص می‌نویسد: «نخستین روز بعد از جنگ 33 روزه، روز کشمکش و گرفتن انگشت اتهام به سوی یک‏دیگر بود، اختلاف‌نظرهای شخصی نسبت به مسئولیت رهبران این جنگ شکست خورده، از درمان اساسی اشکال‌های مدیریت کلان در اسراییل جلوگیری کرد.»

اعزام کاروان های راهیان نور به لبنان

نماینده رئیس جمهور در ستاد راهیان نور گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور به لبنان از برنامه های امسال این ستاد است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.