سقوط تمدن‌ها

به یقین چیزی نگذرد که تمدن لیبرالیسم نیز به‌مانند تمدن کومونیسم سقوط کرده و در قبرستان فلسفه‌های بشری به خاک سپرده می‌شود و آن‌جاست که اگر ما بتوانیم مکتب اسلام ناب محمدی(ص) را در نظر و عمل به جهانیان بشناسانیم، آن‌گاه «وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا».

هشدار الازهر درباره جنگ صلیبی در آفریقا

مجمع مطالعات اسلامی الازهر خواستار واکنش صریح واتیکان درباره کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی شد و اعلام کرد این حوادث روابط مسلمانان و مسیحیان را به دوران جنگ‌های صلیبی بازگرداند.

تاچر بنیان‌گذار جنگ‌های صلیبی نوین اسلام بود

اما سخنان ما در مورد تاچر بود، او می‌گوید هیچ ایدئولوژی بدون دشمن ادامه حیات نخواهد داد. برای همین هم اگر دشمنی نیست، باید آن را پیدا کرد. اما آنها نیازی به جست‌وجوی دشمن جدید نداشتند، اگرچه روسیه رفته بود، اما اسلام هم‌چنان وجود داشت، دشمن جدید اسلام بود.

جزوه: لجن پراکنی صهیونیست‌های صلیبی علیه بزرگ پیامبران

جریان لج نپراکنی، نه از سلمان رشدی، آغاز شده و نه به این فیلمها و کارتونها ختم می‌شود. گمان نکنید که مسئله، مسئله عده‌ای موجود عقب مانده است که نامشان برده می‌شود؛ چون چند قبطی مصری افراطی یا چند یهودی در آمریکا، بلکه خطوط ثابتی برای حمله به شخصیت پیامبر اکرم (ص) و تحریف این شخصیت بزرگ الاهی در کار است.

تهاجم سنگين “صليبي‌ها” از جنوب سودان

تجزيه سودان سرآغاز اجرائي شدن طرحهائي است كه طي آنها دنياي اسلام بويژه قلمرو آفريقائي آن در معرض دستبرد قدرتهاي شيطاني قرار مي‌گيرد… اگر قرار بود كه دنياي معاصر در مقابل طرحهاي شيطاني آمريكا تسليم محض باشد ديپلماسي تهاجمي آمريكا حتي با توسل به جنگ و جنايت‌ مي‌توانست اهدافش را محقق سازد، كشتي ديپلماسي آمريكا به گل نمي‌نشست

جنايات صليبيون

قطع اعضا و بريدن دست و پا جزو ورزش‌هاى تفريحى صليبيون بود. در بيت‌المقدس مسلمانان را در كوچه‌ها و نيز در منازل و خانه‌ها قتل‌عام مى‌كردند‌. مردم در مساجد هم در امان نبودند‌. در مسجد عمر صليبى‌ها با قتل‌عامِ همه‌ مناظر رقت‌آورى ايجاد كردند‌.

صلیبی از خون سرخ

در بوسنی، مسلمانی ملیت است و این حقیقتی است كه ناگزیر مسلمانان را هدف تیر نژادپرستان صرب قرار داده است. حتی مسلمانانی كه در مناطق تحت كنترل صرب ها می زیند، به اجبار ناچار شده اند كه…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.