غزه در سخت‌ترین شرایط ۱۲ سال گذشته است

مصر مسیر مرز را منطقه‌ی ویژه اعلام کرد و از نظر امنیتی نیز این منطقه را به‌شدت کنترل می‌کند . یعنی تنها راه نفس کشیدن نوار غزه که رفح بود را به‌نوعی از راه تونل‌ها این تنفس انجام می‌شد بسته‌شده است. از سمتی سرزمین‌های اشغالی هم این نوع رفتار دنبال می‌شود. تا جایی که صد در صد نواز غزه در تنگنای قرار دارد و هیچ راه خروجی و وردی به نوار غزه موجود نیست. تنها راهکاری که از سوی رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان به‌عنوان عامل بازسازی غزه مطرح می‌شود تسلیم گروه‌های مقاومت و از بین رفتن آن در این منطقه است.

آتش جنگ‌غزه همچنان بلای‌جان رژیم تل‌آویو

پس از جنگ سوم غزه سیاست خارجی حکومت نتانیاهو شکست سنگینی متحمل شد به گونه‌ای که دولت‌های قبلی اسرائیل در مقایسه با دولت او هرگز این مقدار بی اعتمادی کشورهای دیگر را به خود ندیده بود.

جنگ غزه،کابینه «نتانیاهو» را از هم گسیخت

کارشناسان آگاه به امور رژیم صهیونیستی متفق‌القول اعلام کردند پس‌لرزه‌های جنگ اخیر غزه باعث بالا گرفتن اختلافات میان اعضای کابینه رژیم صهیونیستی شد، کابینه‌ای که تا انحلال فاصله‌ای ندارد.

اروپا نسبت به اسرائیل بی‌تفاوت شده است

میدل ایست فوروم در تحلیلی نوشت: اقدامات اخیر برخی کشورهای اروپایی در راستای شناسایی دولت فلسطین موجب آن شده است که اسرائیل اروپا را دشمنی برای آینده خود بداند.

نماز جمعه ۴۰ هزار نفری در مسجدالاقصی

یکی از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در مراسم تکریم شهدای غزه، جنگ آتی با رژیم صهیونیسیتی را در قدس دانست.

میراث جنگ غزه برای ارتش صهیونیست‌ها

دو ماه پس از جنگ غزه، 3 افسر یگان «گیوانی» که به سبب شدت عمل و خشونت در این جنگ شهرتی کسب کرده، با شلیک گلوله به زندگی خود خاتمه دادند.

ایران حامی گروه‌های مقاومت غزه بوده است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیروت با تمجید از حمایت‌های ایران از گروه‌های مقاومت، تاکید کرد: روابط جهاد اسلامی با ایران همواره مستحکم بوده و تغییری در آن قبل و پس از جنگ غزه ایجاد نشده است.

جنگ با رژیم صهیونیستی یک جنگِ سرنوشت است

تحقق وعده‌ی الهی در این صحنه نشان می‌دهد که این وعده‌ها در صحنه‌ای وسیع‌تر نیز محقق خواهد شد و اراده‌ی الهی بر این تعلق گرفته است که مسئله‌ی فلسطین را به دست شما به نتیجه برساند.

 جنبش مردمی عروسک های خاموش

گروه مردمی سنگ کاغذ قیچی در نظر دارد به نشانه اعتراض به کشتار کودکان بی‌گناه در جنگ 50 روزه غزه ، عروسک هایی دست ساز به تعداد کودکانی که در این جنگ شهید شدند ،تهیه و با ارسال آنها به یونیسف و اهدایشان به غزه ، سهم کوچکی در تسلی خاطر بازماندگان این جنگ خونین داشته باشند.

«گلریزانِ» فرهیختگان برای ایتام شهدای غزه

گلریزانِ حمایت از ایتام شهدای جنگ اخیر غزه، با حضور هنرمندان و فرهیختگان ایرانی روز دوشنبه چهاردهم مهرماه، در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.