پیروزی حزب‌الله لبنان در قاب مستند +فیلم

جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه مردم لبنان یکی از اتفاقات چندسال اخیر است که مورد توجه تعدادی از فیلمسازان انقلاب قرار گرفته است و از جنبه های مختلفی به این رویداد پرداخته‌اند.. از نگاه تاریخی گرفته تا بررسی مسائل نظامی، از بررسی دلایل شکل گیری جنگ تا بررسی استفاده از سلاح های کشنده و نامتعارف توسط رژیم صهیونیستی.

هفت حکايت از عنایات‌ غیبی در جنگ 33روزه

مجری و برخی از حاضران می‌خندند و مجری رو به سرباز دیگری به نام راقی کرده و می گوید: تو در گزارشت گفتی که مبارزانی بدون سر دیده‌ای؟ چطور چنین چیزی ممکن است. راقی گفت: تنها من آنها را ندیده‌ام؛ تمام افراد یگان من این صحنه را رؤیت کرده‌اند.

جزئیات پیشنهاد اسد به سیدحسن نصرالله

یک منبع آگاه لبنانی اعلام کرد: بشار اسد رئیس جمهور سوریه در سال ۲۰۰۶ و در جریان جنگ ۳۳ روزه علیه لبنان پیشنهادی مهم را به دبیرکل حزب الله لبنان ارائه کرده است.

ضایع شدن اسرائیل توسط شترهای آمریکایی

شترهای آمریکایی به خواسته فرماندهان اسرائیلی پاسخ مثبت ندادند و به عقب برگشتند، در حالی که وحشت زده، به طرف فلسطین اشغالی فرار می‌کردند که از نظر ما، این پدیده خود یک معجزه محض به حساب می‌آید!

جنگ روانی به روش سید حسن نصرالله+فیلم

سید حسن نصرالله در یک پیام تلفنی در ابتدای جنگ ۳۳ روزه، خطاب به دشمن می‌گوید: «اتفاقات غافل گیر کننده ای که به شما (اسراییلی‌ها) وعده داده بودم از همین حالا آغاز می شود.»

جزئیات بیشتر از عملیات وعده صادق حزب‌الله

شبکه تلویزیونی المنار جزئیات بیشتری از به اسارت گرفتن دو سرباز رژیم صهیونیستی که منجر به جنگ تابستان ۲۰۰۶ شد، منتشر کرده است.

سوتی تاریخی یک وزیر + عکس

عامیر پرتز وزیر دفاع رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنگ 33 روزه سال 2006، در جریان یک بازدید نظامی از بلندی های جولان، نشان داد نه تنها یک نظامی برجسته(!) بلکه کاملا مسلط به تسلیحات نظامی و وسایل جنگی‌ است(!)

رودست حزب‌الله به اسراییل چه بود+فیلم

ژنرال «اودی آدام» فرمانده سابق منطقه شمالی ارتش اسراییل از رهبران خود اطلاعات جاسوسی به دست آورده بود که نشان از عملیات قریب‌الوقوع حزب‌الله داشت که در آن سربازان اسراییلی برای بازگرداندن «سمیر قنطار» مورد هدف قرار خواهند گرفت.

اولین شهید جنگ 33 روزه کیست؟+عکس

اولین خمپاره ساعت هفت و نیم روز پنجشنبه سیزدهم تموز (بیست و سوم تیر) به شهر «بنت جبیل» اصابت کرد و براثر آن، «هشام بزی» به شهادت رسید و «کامل العشی» مجروح شد.

جنگ ۳۳ روزه؛ جنگ جهانی به فرماندهی آمریکا

در چنین روزهایی در سال 2006 جنگی جهانی به فرماندهی آمریکا به راه افتاد، تمامی کشورهای ناتو و گروه شرم الشیخ و بویژه دولت‌های عربستان سعودی، مصر و اردن در راستای هماهنگی های منطقه ای با اسرائیل در آن شرکت کردند.