پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

درباره یک عنوان حاشیه‌ساز؛ حقوق بشر با بوی قرمه سبزی!

چون مرزهای فعالیت مدنی و حقوق بشری با فعالیت‌های سیاسی و تروریستی به هم ریخته، علاقمندان به انقلاب و ایران هم گاهی دچار محافظه‌کاری می‌شوند و درگیر مطالبات جدی نمی‌شوند. درصورتی که اتفاقا حقوق بشر یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده است که از اول هم برای همان‌ها انقلاب کرده‌ایم. فصل سوم قانون اساسی یک دستاورد مهم و یکی از بخش‌های بسیار روشن تاریخ انقلاب ماست.

تحصن در فرودگاه مهرآباد

غزه در خون؛ جنبش دانشجویی در تعطیلات تابستانی

ظاهرا جريان دانشجويي ايران در خواب تابستاني عميقي فرورفته است… مشکل اصلی این روزهای جریان های دانشجویی، روزمرگی است. در کوران جریانات حوادث و مسایل مختلف بودن، باعث می شود که افراد حاضر در این جریانات دچار روزمرگی شده و نگاهشان به مسائل با دغدغه کمتری همراه باشد.

ما یقیناً بازگشت به عقب نخواهیم داشت!

با توجه به اینکه در این جنگ نبرد به سرزمین دشمن و به عمق خاک دشمن منتقل شد، نیروهای مقاومت دشمن را وادار کردند که نقشه خودشان در جنگ را عوض کنند. و ما دیدیم که رو آورد به آن گنبد آهنین که با آن تجهیزات، خود را در قبال موشک‌های دوربرد و نزدیک برد مقاومت ایمن کند.

تظاهرات مردمی در سراسر جهان علیه صهیونیست‌ها

رژیم اشغالگر قدس در روزهای پایانی سال 2008 با حمله همه جانبه از زمین، دریا و آسمان به منطقه پرتراکم غزه، بیش از 1400 فلسطینی را به شهادت رساند. در این جنگ رژیم اشغالگر قدس از سلاح های نامتعارف از جمله بمب فسفر استفاده کرد و بعدها در سازمان ملل نیز متهم به استفاده از فلسطینان به عنوان سپر انسانی شد. این هجم عظیم از جنایت و وحشیگری اعتراضات بی‌نظیر مردم و آزادگان جهان را برانگیخت. همزمان با سالروز جنگ 22 روزه، نیز این اعتراضات ادامه یافت

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.