شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

راهبرد آمریکا، اسرائیل و عربستان تجزیه کل منطقه است

سید حسن نصرالله در مورد یمن گفت: باید مراقب این خدعه آمریکا باشیم، می‌گویند که در یمن با تروریسم مبارزه می‌کنیم و در سوی دیگر با القاعده و داعش هم پیمان می‌شوند، آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه تروریسم را در راستای برنامه‌های خود به کار گرفته‌اند.

ایران هزاران سازمان مانند حزب‌الله دارد

ما هیچ وقت نمی‌گوییم دشمن به ما حمله نمی‌کند، ممکن است حرکتی را نابجا انجام بدهد ولی ما برای هر حرکت دشمن آماده‌ایم و هرضربه‌ای که بخواهند بر علیه جمهوری اسلامی وارد کنند، ناکام و محکوم به شکست است. آنها ممکن است عملی را انجام دهند ولی نمی‌دانند نتیجه‌ی آن چه می‌شود و میزان موفقیت خود را نمی‌توانند حدس بزنند.

درخواست یک مادر‌شهید از نصرالله +فیلم

وقتی نماینده حزب الله برای تبریک و تسلیت خدمت خانواده این شهید رفته بود، مادر این شهید بیان کرده بود که : چیزی که از شما می خواهم این است که از سیدحسن نصرالله بخواهید مانع رفتن فرزند دوم من به سوریه نشود. مادر این شهید به من اینطور می گفت که ما مادرها جمع می شویم و دعا می کنیم که فرزندانمان شهید شوند.

اتحاد ملت‌ها رمز شکست داعش

از همه لبنانی، فلسطینی‌ها، عراقی‌ها، سوری‌ها و مردم کشورهای عربی خلیج فارس دعوت کنم تا با خود بنشینند و عصبیت را کنار بگذارند؛ آیا داعش برای همه است یا فقط خطری برای حزب الله است؟ آیا فقط خطری برای شیعه، علوی، مسیحی و دروزی است؟ آنها خطری برای همه هستند که بیش از همه خطری برای اهل سنت و جماعت هستند.

پیروزی حزب‌الله لبنان در قاب مستند +فیلم

جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه مردم لبنان یکی از اتفاقات چندسال اخیر است که مورد توجه تعدادی از فیلمسازان انقلاب قرار گرفته است و از جنبه های مختلفی به این رویداد پرداخته‌اند.. از نگاه تاریخی گرفته تا بررسی مسائل نظامی، از بررسی دلایل شکل گیری جنگ تا بررسی استفاده از سلاح های کشنده و نامتعارف توسط رژیم صهیونیستی.

نیویورک‌تایمز:حزب‌الله پیشرفته‌تر از گذشته است

هیچ‌یک از وزیران خارجه و هیچ طرفی نمی‌تواند مقاومت را حذف کند چرا که وجود مقاومت برای آزادی سرزمین‌های اشغال‌شده لبنان ضروری است.

درگیری با اسرائیل آسان‌تر از درگیری‌های سیاسی داخلی است

در پاسخ به سوالی در مورد علت پیری و سفید شدن ریش‌هایش و اینکه آیا این موضوع ارتباطی با جنگ لبنان داشته است یا نه، به پیچیدگی اوضاع سیاسی داخلی در لبنان اشاره کرده و گفت: اوضاع داخلی لبنان ما را پیر کرد.

«جنگ ۳۳ روزه» در « ۷۲ ساعت»

مستند «۷۲ ساعت» با محتوای ۷۲ ساعت پایانی جنگ ۳۳ روزه در تالار عمار دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اکران می‌شود.

نصرالله: در هر جنگ زمینی دشمن را شکست می‌دهیم

دبیرکل حزب‌الله لبنان هدف مدعیان طرح تحویل سلاح حزب‌الله به ارتش لبنان را حذف هر دوی این موسسات خواند و گفت که چیزی که باعث حفاظت از لبنان در برابر صهیونیست‌ها می شود، توازن رعب و بازدارندگی است.

گزارشی خواندنی از پیامدهای جنگ ۳۳ روزه بر اسرائیل

جنگ ۳۳ روزه موجب علامت سؤالهای واقعی در درون ساکنین اسرائیل شد چون یک سوم اسرائیلی‌ها برای اولین بار دریافتند که بخشی از جبهه‌ای هستند که مورد هدف قرار گرفته است و این هدف قرار گرفتن، باعث به وجود آمدن سؤالات زیادی درباره فایده و نفع جنگ و همچنین میزان توانمندی در پیروزی در جنگ برایشان شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.