وظایف فراموش شده مردم و مسوولان در آسیب های اجتماعی

امشب با حضور حاج حسین یکتا در برنامه ثریا
به همراه رونمایی از مستند متفاوت ثریا از محله شهید هرندی تهران
“دروازه غار؛ دروازه جهاد”
امشب ساعت ۲۳ شبکه یک سیما

پاسخ فرماندار عنبرآباد به کربلای ما اینجاست

آقای فراهانی حداقل از لباس مقدس روحانیت که به تن دارید کمی خجالت بکشید که بیان داشتید بعض ادارات با ماهمکاری داشتند از جمله بخشداری و … وفرمانداری را مورد تخریب خود قرار دادید و خوراک خوبی برای دشمنان و بدخواهان نظام آماده کردید !

غرب ایران را کانون تفکر جهادی می‌داند

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با ایرانیان مقیم سودان اظهار داشت: هنوز ظرفیت های سرمایه‌گذاری در سودان برای سرمایه گذاران ایرانی مشخص نشده است و باید این ظرفیت‌ها با ارتباطات بیشتر سرمایه گذاران دو کشور مورد شناسایی قرار گیرد.

نوشته‌هایی از عمله‌های فوق لیسانس!

وردِ زبان بچه‌ها شده بود تکه‌های جبهه و جنگ؛ خصوصاً از فیلم آژانس شیشه‌ای: «اگه تا یه دقیقه‌ی دیگه فرغون نرسه یه اتفاق می‌افته، بشه دو دقیقه دو اتفاق، دقیقه‌ی سوم، سومین اتفاق،…» آن یکی جواب می‌داد: «حاجی کار رو سخت نکن.»

کدام شهادت طلبی؟

یک شهادت طلبی غلط در بین نسل ما شکل گرفته است که معنایش فرارا از مسئولیت و به تعبیر دقیق کلمه، لت و پار شدن است! حوصله‌ی تحمل هزینه‌ها و سختی‌های مبارزه را نداریم، آمادگی و حوصله ایجاد تغییر در خویش را نداریم، بعد می خواهیم با نوستالوژی بعضی زمان ها و مکان های خاص و تقلیل جهاد به چند عرصه مشخص، و آرزوی کم شدن زمان و میزان هزینه ها به شهادت پناه ببریم.

«انتهای افق» نشریه تخصصی حرکت‌های جهادی

«انتهای افق» نشریه‌ی تخصصی حرکت‌های جهادی است که به صاحب امتیازی موسسه پیشگامان جهاد فرهنگی (شورای هماهنگی حرکت‌های جهادی) و مدیر مسئولی «میثم نعمتی» راهی بازار نشر گردیده است.

بالاخره كتاب حاج عبدالله را مي‌نويسم

اگر اشتباه نكنم، بنده سال 1370 اولين باري بود كه بشاگرد رفتم. در آن زمان محروميت در منطقه موج مي‌زد. از جاده و وسايل و امكانات اوليه خبري نبود. اما سال 1384 كه به بشاگرد رفتم ديگر ردي از آن بشاگرد محروم نمانده بود و امكانات در حد مطلوب وجود داشت. زندگي‌ها شور و نشاط خاصي گرفته بودند.

این‌ها هم مردم ایران هستند!

بخشی از مردم استان کرمان به خصوص در مناطق جنوبی آن، از بسیاری از امکاناتی که برای مردم تهران و سایر شهرهای بزرگ بسیار عادی و ضروری به نظر می رسد محروم هستند. بسیاری از آن ها هنوز در کپر زندگی می‌کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.