شهادت یک سرباز سوری در حمله اسرائیل

حمله تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به جولان در حمایت از گروه های تروریستی، به شهادت یک سرباز سوری منجر شد.

هیچ خطری ملت ایران را تهدید نمی‌کند

با وجود این که فعالیت تروریست‌ها در بعضی کشورهای همسایه،هیچگونه خطری ملت همیشه بیدار کشورمان را تهدید نمی‌کند.

توهمات «آویگدور لیبرمن» محقق نخواهد شد

عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تاکید بر تلاش برای نابودی رژیم صهیونیستی، طرح وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای اخراج فلسطینی‌ها با وعده مالی را توهمی خواند که عملی نخواهد شد.

ایران متشکریم و حتی بیشتر !

با آتش هر موشکی که شلیک می شود و بر زمین اشغاگران می خورد و سردمداران آن را مجبور می کند که زودتر از شهروندانش در پناهگاه ها بخزند باید از ایران تشکر کرد. این حرف حقی است که باید آنرا با صدای بلند و در میانه اختلافات اعراب بر سر پروژه ایران-فارسی ٬گفت. ما قدردان ایرانیم چون استحقاقش را دارد و مدیونش هستیم چون شایسته اش است.

این موانع را چه کسانی برمی‌دارند؟

به گمان من بسیار جفاکاری است اگر خدمات جعفریان به افغانستان را به آثار قلمی و هنری او محدود کنیم‌. به واقع این‌ها مستقیم‌ترین کار اوست‌. کار غیرمستقیم‌، تأثیراتی است که او به اشکال گوناگون در دیگران‌، چه دیگر اهل قلم و هنرمندان‌، و چه بعضی از مسئولان مملکتی گذاشت‌.

انتفاضه زندان‌ها؛ انتقال ۱۰ اسیر فلسطینی به بیمارستان

۱۰ نفر از اسیران فلسطینی که در زندانهای رژیم صهیونیستی اعتصاب غذا کرده‌اند، به علت وخامت اوضاع جسمی به بیمارستان منتقل شدند. جهاد اسلامی نسبت به در خطر افتادن جان اسرا هشدار داده است

شیخ خضر عدنان کیست؟

وی همچنین رهبری اعتراضات علیه نخست وزیر فرانسه لیونل ژوسپین را به هنگامدیدارش از دانشگاه بیرزیت در سال 2000 را برعهده داشت. این اعتراضات علیه سخنان ژوسپین مبنی براینکه عملیات های حزب الله لبنان تروریستی است صورت گرفت.

محمود عباس به اشغالگران مشروعیت می‌دهد

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامي فلسطين تأکيد کرد: اقدام یکجانبه محمود عباس براي به رسميت شناخته شدن کشور مستقل فلسطين در مقابل واگذاري بيش از 80 درصد از خاک سرزمين فلسطين، مشروعيت بخشیدن به اشغالگران صهيونيست است.

معرفی کتاب: «جهاد اسلامی، امام خمینی، شیعه و سنی، مسئله فلسطین»

«جهاد اسلامی، امام خمینی، شیعه سنی، مسئله فلسطین» نام جلد پنجم از مجموعه حرکت‌های اسلامی معاصر است که به وسیله‌ی «سید‌هادی خسروشاهی» ترجمه گردیده است.

سخنان خالد مشعل و رمضان عبدالله در جمع کاروان آسیایی

مبارزه ما، طولانی‌ترین مبارزه در تاریخ جهان برای زنده ماندن است. ما این مبارزه را تا آزادی همه اراضی‌مان و استیفای همه حقوق‌مان ادامه خواهیم داد. ما از شما به خاطر همراهی در این مساله قدردانی می‌کنیم و امیدواریم کاروانهای متعدد دیگری نیز این مسیر را به سوی غزه ادامه دهند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.