خودکشی برای ممانعت از نکاح داعشی

یک بیوه زن عراقی برای دور نگهداشتن خود از ازدواج با سرکرده گروه تروریستی داعش، خود را آتش زد.

جریان شناسی الگوهای جهاد در داعش

شرایط خاص منطقه ای و نیاز مبرم گروه های جهادی به جذب عناصر جدید باعث شده است که این گروه های تمرکز ویژه ای را بر روی موضوع جذب عناصر جدید قرار دهند و با ابزارهای مختلفی در این مسیر گام بردارند. در حال حاضر این گروه ها با استفاده از سه ضلعی “زر ، زور و تزویر” سعی در جذب عناصر جدید کرده و افراد جذب شده را در قالب الگوهای جدید جهادی همچون جهاد پزشکی، جهاد مهندسی و … به میادین قتال اعزام می نمایند.

«فحشای حلال» برای جذب نیرو

به تازگی در قزاقستان پدیده‌ای شوم با نام «فحشای حلال» در حال شکل‌گیری است که در آن دختران جوان با نمایندگان فرقه‌های افراطی ازدواج و بعد از مدتی شوهران آنها با به کار بردن کلمه «طلاق»، همسران خود را به دوستان خویش تحویل می‌دهند.

داعش مرا به ۳ مرد فروخت

هزاران زن و دختر ایزدی در اسارت داعش به سر برده و عناصر این گروه تروریستی زنان و دختران اسیر را مورد استثمار جنسی قرار می‌دهند.

داعش و ایدئولوژی گزینش نیرو

بخش زیادی از نیروهای داعش که از کشورهای منطقه جذب شده‌اند، مشکل اشتغال و یا ازدواج داشته‌اند. پس از اعلام فتوای جهاد نکاح توسط علمای تکفیری، دختران و پسران جوانی که جذب این گروه شده‌اند، تحت القائات و تبلیغات کاذب آنها حاضر به تن فروشی شده‌اند و بی‌شرمانه‌ترین جنایتهای بشری در بین اعضاء این گروهک اتفاق افتاده است.بسیاری از دختران و پسران مجرد با سودای تشکیل زندگی و کار و دستمزدهایی که داعش حاصل از سرقت نفت سوریه و عراق به آنها می‌دهد باعث روی آوردن به این گروه شده است.

اولین انیمیشن طنز با موضوع «داعش»

بخش اول مجموعه انیمیشن «یاغشی‌ها» در 5 آیتم یک دقیقه‌ای در موسسه فرهنگی هنری پرنیان اندیشه هنر تولید شد.

پیوستن به داعش دغدغه جدید دختران غربی

صدها دختر و زن جوان در حال ترک خانه های خود در کشورهای غربی با هدف پیوستن به گروه های افراطی در خاورمیانه هستند. افزایش تعداد این دختران موجب افزایش نگرانی سرویس های مبارزه با تروریسم در غرب شده است.

عقد اجباری دختران موصل با داعشی‌ها

گروه تکفیری داعش در موصل همچنان به اجرای قوانین و برنامه‌های خاص خود ادامه می‌دهد؛ به طوریکه در آخرین اقدامات خود این گروه تروریستی از ساکنان این شهر خواسته دخترانشان را به عقد اعضای داعش در بیاورند.

اینترپل در تعقیب دختران اتریشی که به تروریست‌های سوریه پیوسته‌اند

والدین این دو دختر نوشته‌هایی از جانب دخترانشان در شبکه‌های اجتماعی پیدا کردند که نوشته شده بود آنها برای جهاد به سوریه می‌روند.

خوارج جهان اسلام را بشناسید؛ از فتوای «الله اکبر» تا ازدواج‌های چندساعته

فتاوای شیخ عرعور معروف است؛ مثلا از هواداران خود خواست هر نیمه شب الله اکبر بگویند و تا ۴۰ شب مداومت کنند تا نظام سوریه سقوط کند. مخالفان به این نسخه عمل کردند و ۴۰ شب را هم اجرا نمودند ولی نظام سقوط نکرد.