پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نفر بعدی کیست؟

«محمد- ن» طي سال هاي اخير ارتباطات خوبي با طيف هايي از گروه هاي معارض به هم زده و اصطلاحا از جيك و پوك آنها باخبر است.

جهانشاهی: می‌خواهیم به هر قیمتی حکومت ایران را سرنگون کنیم

امير حسين جهانشاهي در يك كنفرانس خبري اذعان كرد كه براي سرنگون كردن نظام جمهوري اسلامي ايران از هر شيوه ممكن استفاده خواهد كرد.

اندر الزامات و ابهامات ورود به عدالت‌خواهی

ما باید به افرادی که می‌گویند نباید از رهبری جلو افتاد، بگوییم اگر رهبری برای شما ملاک است، پس چرا عقب‌افتادن از رهبری برای شما مهم نیست؟ آیا فقط جلو افتادن مهم است؟ هیچ تفاوتی میان این‌ها نیست. جالب است که اگر 10 نفر «مارِق» داریم که از رهبری جلو افتاده‌اند، در عوض 90 نفر «زاهِق» داریم که از رهبری عقب افتاده‌اند. و چه بسا افراط‌ها واکنشی است به تفریط‌ها.

گزارش سفر عدالت‌ خواهان شیراز برای حمایت از طلبه‌ی سیرجانی

بعد از اقامه‌ی نماز به محل تحصن حجت السلام جهان شاهی رسیدیم و با استقبال اقای جهان شاهی و جمع همراه ایشان از ما (جمعی که برخی از ان‌ها نیز از ایشان کم نداشتند فقط اقای جهانشاهی السابقون آن‌ها بود، یک جانباز ترکمن که در ترکمن صحرا به پا خواسته بود و چند جوان تهرانی که به یاران جهان شاهی تبدیل شده بودند)

طلبه سیرجانی: عدالتخواهان را عليه فساد منسجم می‌كنيم

آيا زندگي اشرافي‌گري در منزل چند ميلياردي خلاف شان روحانيت است يا اعتراض به فساد و زمين خواري؟ از نظر بعضي از آقايان كه بنز سوار مي‌شوند، پياده‌روي يك طلبه، خلاف شأن روحانيت به حساب مي‌آيد

نظام بدون اصل ۸ یک نظام ناقص است!

به تعبیر آقا «مهمترین مصداق همت مضاعف، همت مضاعف در مبارزه با مفاسد است.» این مغفول مانده. ۱۰ دولت و ۸ مجلس آمده‌اند و بعد از سی و یک سال هیچ کدام حاضر نشده‌اند که اصل ۸ قانون اساسی را برایش طرحی یا لایحه‌ای تهیه کنند. این باید تبیین شود. معنا ندارد که در یک حکومت دینی ما برای امر به معروف و نهی از منکرصرفا متکی به حرکت‌های پارتیزانی بشویم. این مطالبه نه افراطی است نه تند. کاملا قانونی، منطقی و معقول است. این همه ظرفیت‌ در قانون اساسی کی می‌خواهد استحصال بشود؟

استقبال از طلبه سیرجانی به روایت تصویر

در حین سخنرانی ایشان، حراست حرم مردمی را که میخواستند در این مراسم شرکت کنند متفرق میکردند، و سپس با گستاخی تمام یک مداحی در حرم پخش کردند و تا آنجا که میتوانستند صدایش را بلند کردند که مبادا صدای “طلبه سیرجانی” به گوش مردم عادی برسد. حراست محترم حرم،هرکاری که احتمال میدادند از ادامه مراسم جلو گیری شود، انجام دادند اما مثل همیشه” فإن حزب الله هم الغالبون” . . .

نامه فعالان سیاسی و فرهنگی به مسئولان 3قوه

به نظر مي‌رسد محدود شدن فريضه عظيم امر به معروف و نهي از منكر به برخي مصاديق محدود و با اولويت كمتر و دور ماندن ماجراي مفاسد اقتصادي از ذيل نهي از منكر عمومي از جمله علل اصلي برخي ناكامي‌ها در اين حوزه است. وقت آن رسيده است كه مسئولين محترم هياتي را براي رسيدگي وي‍ژه به دادخواهي اين روحاني مخلص و دميدن روح اميد در حركت‌هاي عدالتخواهي مردمي تشكيل دهند.

می خواهم سرباز کوچک آقا باشم

تک تک ما بچه حزب اللهی ها باید اینگونه باشیم که به عنوان کوچکترین سرباز ولایت ضربه شصتی به این ها نشان دهیم. ان شاء الله اگر ما بتوانیم این قضیه را به سرانجامی برسانیم به همه نشان داده ایم که کوچکترین سرباز ولایت می تواند اینجور جلوی شما بایستد. حساب کار خود را بکنید؛ نباید خود آقا را بیاوریم وسط میدان و آقا خرج خودمان کنیم. یک سرباز کوچک آقا می تواند جلوی شما بایستد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.