زخم بی‌بهبود

اگر همین مواضع، با همین لحن و در همین برنامۀ تلویزیونی، نه توسط آقای دکتر عماد افروغ که توسط مثلاً استاد خوب مردم‌شناس ما، آقای دکتر ابراهیم فیّاض گفته شده بود، رفقا با آنچه معامله‌­ای می‌­کردند؟ آیا باز هم بحث آزاد اندیشی به میان می‌­آمد؟ و سوابق انقلابی و بچه رزمنده بودن دکتر فیاض را یاد آوری می‌­کردند؟ یا خوراکش تیترهایی از قبیل «اهانت یکی از منسوبین جریان انحرافی به ولایت فقیه» و «تئوریسین جریان انحرافی در سیمای ملّی چه می‌­کند» و امثال این‌ها بود؟ آیا تا فیها‌خالدون یکی دو مصاحبه­‌ای که او در حمایت از احمدی‌نژاد و مشایی کرده است، را در نمی‌­آوردید؟

به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشید

آلکس بلیدا، مدیر شبکه خبری فارسی صدای آمریکا پاسخ نامه‌ی سردبیران ایرانی سایت‌های خبری را ارسال کرد. وی در این نامه به بندهایی از نامه سردبیران ایرانی اشاره می‌کند که رسانه‌های غربی را به عدول از اخلاق حرفه‌ای متهم کرده‌اند. ایشان بدون پاسخ به هیچ یک از سوال‌ها از سردبیران ایرانی می‌خواهد که به رسانه‌های غربی کاری نداشته باشند…

نامه سردبيران سايت‌هاي خبري ايران به همکاران آمريكايي

سردبیران 6 سایت خبری ایران در نامه ای به سایت ها و روزنامه های آمریکایی و اروپایی، ضمن انتقاد از نحوه پوشش اخبار ایران در حوادث پس از انتخابات، به رفتار غیرحرفه ای این رسانه ها در دامن زدن به آشوب و تنش در ایران و انعکاس اخبار نادرست و حاشیه ای اعتراض کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.