عکس: مستراح عروس

یکی از سنت‌ها و پدیده‌های شومی که در سال‌های اخیر گریبان‌گیر خانواده‌های ایرانی شده و تشدید کننده چشم و هم چشمی است جهازتماشاست.

آیا خمس شامل جهیزیه هم می‌شود؟

بدون قرار دادن سر سال خمسی نمی‌‌توان فهمید که خمس بر انسان واجب شده یا نه؛ پس اینکه برخی به بهانه کارمند یا کارگر بودن گمان می‌کنند خمس به آنها تعلق نمی‌گیرد، اشتباه است.

مادری با ۲یتیم سخت زندگی می‌کند

چند ماهی می شود که مادر دختر بزرگتر را با هزار مشقت به خانه بخت فرستاده ودر حال حاضر نیز دختر دوم عقد کرده است ولی مادر دیگر توان تهیه حتی کوچکترین وسیله برای ایشان ندارد.

فراخوان تهیه جهیزیه یک عروس یتیم

این عروس خانم ۱۸ساله پدر خود را مدتی قبل در اثر تصادف از دست داده است.

سه جمله برای یک جهیزیه

خیمه زندگی ساده و فقیرانه آنها در یکی از مناطق جنوب تهران برپاست…

جهیزیه‌ای هدیه به سه ساله سیدالشهدآء

همت کنید بتوانیم جهیزیه ای برای این عروس خانم که سه سال عقد کرده مانده تهیه کنیم و آن را به نام مبارک سه ساله حضرت سیدالشهدآء علیه السلام به این خانواده هدیه کنیم.

یک گام بردارید برای شاد کردن این خانواده

از وضعیت زندگی بسیار ساده شان در یکی از محلات صالح آباد اسلامشهر به خوبی مشخص است که صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته اند.

فراخوان تهیه جهیزیه عروس یتیم

مادر خانواده و دختر بزرگ خانواده برای امرار معاش دریک آشپزخانه مشغول میشوند تا شاید مقدرای از هزینه های درمان برادر و سایر هزینه های روزمره زندگی را تامین کنند…

فراخوان تهیه جهیزیه یک عروس نیازمند

پدر با وجودی که ناراحتی قلب و قند و ریه دارد اما بیشترین چیزی که آزارش می دهد ناتوانی در تهیه جهیزیه دختر خانم بزرگش است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.