نگاهی به محبوب‌ترین ایرانی‌های اینستاگرام

اگر ازهمه هزاران نفری که هر روز در شبکه های اجتماعی حضور دارند، بپرسیم که چه زمانی وارد این فضا شدند بعید است که جز عده کمی به طور دقیق این زمان را به یاد بیاورند، آنقدر که گویی زیست مجازی جزئی از زندگی ما شده است. حالا برای خیلی ها مهم شده که فلان فرد مشهور در اینستاگرام نسبت به آن یکی چقدر دنبال کننده دارد و نفر چندم است. رقابت است دیگر، یکبار محیط کارو زندگی و درس، یکبار هم در اینستاگرام!

مادران شهدا «شیار ۱۴۳» را افتتاح کردند

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار امشب با حضور ۱۴۳ تن از مادران شهدا در برج میلاد تهران افتتاح شد. این فیلم از 21 آبان‌ماه در سراسر کشور اکران خواهد شد.

افتتاح رسمی فیلم «شیار ۱۴۳» با تجلیل از ۱۴۳ مادر شهید

مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ آبان با حضور ۱۴۳ مادر شهید در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

«شیار ۱۴۳»در کدام سینماها اکران می‌شود؟

طبق اعلام شورای صنفی نمایش، قرارداد اکران فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار در گروه سینمایی آزادی به ثبت رسیده است و پس از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اکران می‌شود.

حکایت آرمان‌گرایی در زندگی طلبگی

«فرشته‌ها با هم می‌آیند» البته یک اثر جسورانه است؛ جسارتی که در لفافه‌ای از سادگی و نجابت، روایت می‌شود. جسارت فیلم در واقع همان نزدیکی صریح و صادقانه‌ای است که با طلبه‌ها و طلبگی دارد. رونمایی از متن و بطن یک زندگی ساده و در عین حال غنی و سرشار از ظرایف و لطایف طلبگی که در امتزاج با متن زندگی و لایه‌های مختلف حیات اجتماعی امروز مردم ایران، تصویری دقیق‌تر پیدا می‌کند.

عکس: عیادت بازیگران از جانبازان شیمیایی

40 تن از بازیگران و هنرمندان به مناسبت دهه ی فجر عصر امروز جمعه به عیادت جانبازان شیمیایی بیمارستان ساسان رفتند.