کلیپ/ شاخ مجازی شدن پسر روانی سیرجانی

دانلود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/cloobmedia/69989

بیکارترین جوانان ایرانی چند ساله‌اند؟

جوانان ۲۰ تا ۳۰ساله رکورددار بیکاری بوده و بیشترین جویندگان شغل دراین سنین هستند، با این حال جستجوی شغل در ایران از ۱۰ سال تا بالای ۶۵ سال صورت می‌گیرد و شانس اشتغال جوانان تا ۳برابر کمتر از بقیه است.

عطش پشت میزنشینی جویندگان شغل

مطالعات امید به کار در ایران نشان می دهد مردان ۴۱ سال و زنان ۱۰ سال به عنوان نیروی کار شناخته می شوند اما افزایش دوره بیکاری مردان و زنان به ۴ و ۲ سال باعث از بین روحیه جوانان برای جستجوی شغل شده است.

چرا نماز جوانان از نماز پیران برتر است؟

هیچ تضمینی برای زنده ماندن انسان‌ها تا یک لحظه بعد وجود ندارد، چه به اینکه بخواهد انسان برای خود وعده رسیدن به دوران پیری تضمین کند. بنابراین موکول‌کردن نمازخواند به پیری، وسوسه از سوی شیطان برای دور کردن انسان از خداست.

جوانان امروز دیندارند یا دین گریز؟

اصل دین عبارت است از ایمان و عمل صالح. بیاییم تقسیم بندی های بی وجه را مصدر تولید تحلیل های بی وجه نکنیم. جوانان ما دین دارند زیرا که در عرصه ایمان مومن و در عرصه عمل صالح دارای اعمال صالح اند و این که برخی از اعمال صالح را انجام نمیدهد و گناهانی مرتکب میشوند آنها را از دایره ایمان و عمل صالح خارج نمی کند.

افرادی که روزی با انگیزه‌های تند انقلابی حرکت می‌کردند، اکنون بیّنات انقلاب‌اسلامی برایشان نامفهوم‌است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تقویت روحیه خود باوری و «ما می توانیم» را از ضروریات حرکت جهادی دانستند و گفتند: متأسفانه در سالهای متمادی تلاش شد تا به ایرانی تلقین شود که «نمی تواند» اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، امام بزرگوار(ره)، روحیه «ما میتوانیم» را وارد فرهنگ و ادبیات سیاسی و انقلابی کشور کرد و نتیجه آن اکنون، بصورت بروز توانایی های ملت ایران، در عرصه های گوناگون، قابل مشاهده است.

کلیپ صوتی: نهال بالنده +دانلود

کلیپ‌صوتی «نهال بالنده» مجموعه‌ گفتارها و توصیه‌های رهبر حکیم انقلاب اسلامی به جوانان است. که به مناسبت میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان تقدیم می‌گردد.

جوان آفریقایی شیعه شد

یک جوان آفریقایی امروز در محضر آیت‌الله صافی‌گلپایگانی به مذهب شیعه گروید.

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش

جوان ۲۳ ساله بسیجی که برای جلوگیری از زورگیری با اراذل و اوباش درگیر شده بود، توسط این افراد مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

جوانان غیور و مومن را فرزندان خود می‌دانم و از آنان حمایت می‌کنم

حالا اين حرف من بهانه‌اى نشود براى اينكه يك عده‌اى بروند جوانهاى انقلابى را به عنوان جوانهاى تند، مورد ملامت و شماتت قرار بدهند؛ نه، من همه‌ى جوانهاى غيور كشور را، جوانهاى مؤمنِ انقلابى كشور را فرزندان خودم ميدانم و پشت سر آنها قرار ميگيرم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.