ماموریت جدید احمدی‌نژاد برای الهام

با حکم رئیس جمهور الهام به عنوان نماینده رئیس جمهور جانشین جوانفکر در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شد.

احمدی‌نژاد به عیادت جوانفکر رفت

رئیس ‌جمهور، صبح امروز با حضور در بیمارستان آتیه از علی‌اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی خود عیادت کرد.

«جوانفکر» تبرئه شد

وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر از تبرئه سرپرست موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران در پرونده شکایت نیروی انتظامی نسبت به مطالب منتشره در ویژه‌نامه خاتون خبر داد.

پاسخ جديد احمدی‌نژاد به نامه رییس‌قوه‌قضاییه

چگونه جنابعالی اجرای قانون اساسی را به مصلحت نمی‌دانید. اگر این نگاه بر کل فعالیت‌های قوه قضائیه حاکم باشد آیا نمی‌شود تصور کرد که برخی از اصول قانون اساسی و حقوق اساسی مردم با مصلحت اندیشی و تشخیص شخصی در قوه قضائیه متوقف شده و یا نادیده انگاشته می‌شود.

بجای بازدید از اوین٬ به وضع اقتصاد برسید

سخنگوی قوه قضاییه گفت: به نظر ما بازدید از زندان اوین مسئله‌ای فرعی است. همان طور که قبلاً هم گفتم رفتن به زندان اوین یا هر زندان دیگر باید تابع ضوابط و مقررات باشد و در صورت عملکرد به ضوابط امکانپذیر است.

پیگیری بدون اغماض پرونده جواد لاریجانی

سخنگوی قوه قضائیه ضمن خبر دادن از پیگیری «بدون اغماض» پرونده زمین‌خواری جواد لاریجانی به دستور رئیس دستگاه قضا، ادعای جوانفکر مبنی بر عدم اجرای حکمش به دستور ولی فقیه را تکذیب کرد.

چه‌طور می‌شود يك نفر جوانفكر را ترور كرد؟!

خبر تهدید مجدد آقای جوانفکر به ترور را در زیر بخوانید؛ باز خدا رو شکر که این خبر را خود دم و دستگاه ایشان تنظیم کرده است وگرنه خدا می‌دانست به چه چیزهایی متهم می‌شدیم هرچند الان هم به چیزهای دیگری متهم خواهیم شد….

پاداش سکوت؛ از خاتون تا هابیل

تا زمانی که واکنش‌های ما در عرصه فرهنگ مانند عرصه سیاست قبیله گرایانه باشد و تنها زمانی که خودمان به بی‌انصافی و ظلم دچار شدیم احساس تکلیف کنیم که باید از انصاف و عدالت دفاع کرد، وضعیت جامعه بهبود نخواهد یافت و بی‌عدالتی دیر یا زود دامن ما را هم خواهد گرفت.

سرنوشت مشابه همه‌ی قانون‌شکنان

هنگامي که اجراي حکم انفصال معاون اجرايي رئيس‌جمهور مدتها معطل مي‌ماند و بعد به فراموشي و به بايگاني سپرده مي‌شود، هنگامي که معاون ديگر رئيس‌جمهور از حضور در بازپرسي طفره رود و هنگامي که رئيس محترم جمهور کابينه خود را خط قرمز معرفي و تصريح مي‌کند که در برابر اجراي قانون در حق همکارانش ساکت نخواهد نشست، ديگر از دکتر جوانفکر چه توقعي مي‌توان داشت؟

جوانفکر به یکسال حبس محکوم شد / وکیل جوانفکر: موکلم بیگناه است

دادگاه کیفری استان تهران علی‌اکبر جوانفکر را به اتهام انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی به تحمل یکسال حبس و سه سال محرومیت از هرگونه فعالیت مطبوعاتی محکوم کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.