چه کسی پول اندیشکده‌های آمریکایی را تأمین می‌کند؟

25 نهادی که در تحقیق صورت‌گرفته توسط سازمان «انصاف و صحت در گزارشگری» مورد مطالعه قرار گرفتند، از شرکت‌ها، مؤسسات خیریه،‌ و اهداکنندگان دولتی و شخصی پول دریافت کرده‌اند. قانون این اجازه را نمی‌دهد که مشخصات اهداکنندگان اعلام شود، اگرچه کمک‌های بالای 5 هزار دلار باید به سازمان خدمات درآمد داخلی آمریکا گزارش داده شود.

جورج سوروس در آرژانتین و ادعای دوباره آمیا

رئیس جمهور آرژانتین قرار است در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، به موضوع بمب‌گذاری مرکز یهودیان در سال ۱۹۹۴ در بوینس آیرس اشاره کرده و ادعاهای بی‌اساسی را علیه ایران مطرح کند.

«جورج سوروس» سهام‌دار فیس‌بوک شد

جورج سوروس که پدر انقلاب‌های مخملی به شمار می‌رود، در گزارش مالی سه ماهه خود، اعلام کرد بیش از 10 میلیون دلار در شبکه اجتماعی فیس‌بوک سرمایه‌گذاری کرده است.

جورج سوروس: اروپا تنها 3 ماه برای نجات یورو فرصت دارد

با شدت گرفتن بحران اقتصادی در اروپا و تقویت احتمال خروج یونان از حوزه یورو ، جورج سوروس سرمایه‌گذار سر شناس آمریكایی نیز فرصت اروپا را برای نجات واحد پولی مشترك كوتاه عنوان كرد .

جورج سوروس ۱۰۰ میلیون دلار به دیده‌بان حقوق بشر اهدا کرد

به گزارش اسوشیتد پرس، جورج سوروس، میلیاردر آمریکایی ۱۰۰ میلیون دلار که در نوع خود یکی از بی‌سابقه‌ترین کمک‌های مالی می‌باشد به منظور گسترش سازمان دیده بان حقوق بشر و برای صرف در راستای حمایت‌های بین‌المللی اختصاص داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.