دیپلمات‌های انگلیس چگونه جاسوسی می‌کنند

با وجود نگرانی ها از سابقه بد دیپلمات های انگلیس در ایران و سایر کشورهای دنیا بازگشایی سفارت انگلیس در تهران بی سر و صدا و به قول خانم افخم گام به گام و تدریجی پیش می رود.

استراو: نسیم تغییر در ایران احساس می‌شود

این دفعه، اگر توافقی نشود، این ایران نخواهد بود که مانند دوره (محمود) احمدی‌نژاد منزوی می‌ماند، بلکه تحریم‌ها هستند که رو به فرسایش می‌روند. روسیه و چین که کنار می‌کشند. فشار صادرکننده‌های اروپایی هم به خصوص ایتالیایی‌ها و آلمانی‌ها تشدید می‌شود.

استراو: مجاهدین خلق یک گروه تروریستی است

ما برای دهه‌ها قبول داریم که پیچیدگی‌هایی در روابط بین ایران و انگلیس بوده است، به‌طور مثال در دوره پهلوی و کودتای سال 1953 و اشغال ایران توسط قوای روس و انگلیس و همچنین در قضیه انحصار تنباکو و نقشی را که دولت انگلیس در سال‌های اخیر ایفا می‌کرده است، قبول داریم.

جک استراو 16دی به تهران می‌آید

مایندگان پارلمان انگلیس قرار است هفته آینده از ایران دیدار کنند تا بتوانند مقدمات دیدار نمایندگان مجلس ایران از انگلیس را فراهم کنند؛ گامی که هدفش ارتقاء روابط میان دو کشور است. بر اساس این گزارش، بعد از قطع روابط دیپلماتیک مستقیم انگلیس با ایران به دنبال ماجرای حمله به سفارت این کشور در تهران، […]

جک استراو 17 دی به تهران می‌آید

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: “جک استراو” در رأس یک هیئت پارلمانی ۴ نفره در روز سه‌شنبه هفته آینده، ۱۷ دی به تهران می‌آید.

جک استراو کیست؟

وزیر خارجه اسبق انگلیس گفته که می‌خواهد به ایران بیاید؛ سابقه و عملکرد وی نشان می‌دهد که استرا مواضع متفاوتی از آنچه که امروز اتخاذ می‌کند و آنچه که در زمان تصدی وزارت امور خارجه انگلیس را عده دار بوده، درباره ایران داشته است.

استراو: می‌خواهم به تهران بروم

جک استراو گفت که به دولت حسن روحانی خوشبین است و قصد دارد با هدف بهبود روابط ایران و انگلیس، به تهران سفر کند.

دسته گل به یاد ماندنی مشایی در لندن

با هدایت اسفندیار رحیم مشایی و لابیگری جک استروا در لندن نمایشگاهی در موزه شاه عباس و ایران جدید برگزار گردید که در آن نقش انگلیسی ها را در شکل گیری ایران جدید را به نمایش گذاشته اند.

«برداشتن حجاب» با دلایل به ظاهر منطقی؛ برنامه جدید غرب!

جک استراو، وزیر سابق امور خارجه بریتانیا می نویسد:« هر چه مسلمانان بريتانيايي ـ و نيز هم كيشان ديگر اروپايي آنان ـ بيشتر در دستگاه مردم سالاري ما ادغام شوند سريع تر شاهد ظهور يك اسلام متمايز اروپايي خواهيم بود.»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.