سکوت مسئولان در قبال فاجعه جازموریان

گویی باتلاق بین المللی جازموریان به فراموشی سپرده شده است، باتلاق جازموریان اما هنوز هم وجود دارد و مردم محلی خواستار احیاء این باتلاق هستند. بقایایی از باتلاقی که تنها چند سال پیش از این، منطقه ای بکر و دست نخورده از طبیعت ایران زمین بود همچنان در جنوب کرمان خودنمایی می کند.

افزايش يارانه فقرا در مجلس مخالف ندارد

سیاستمداری یعنی تدبیر، چاره‌جویی و چاره‌اندیشی. این سه عنصر است. ولی ما حیله‌گری و سر همدیگر کلاه گذاشتن را یاد گرفته‌ایم. متأسفانه سیاست ماکیاولی را یاد گرفته‌ایم، نه سیاست علوی را. ما باید سیاستمدارانه دنبال این برویم. روزنامه‌ها،‌ اخبار، جراید، صدا و سیما، همه و همه بیایند و یک تعریف واقعی بکنند. آن شوک را به ماها به عنوان مسؤول وارد بکنند.

آقایان! شما خائنید یا خادمید؟

در سال سرمایه تولید ملی، و با توجه به اقتصاد مقاومتی، مسئول یک ادراه، مسئول بلندپایه، خجالت نمی‌کشد و با بی‌شرمی تمام می‌رود ماشین‌های گران قیمت خارجی سوار می‌شود، ماشین داخلی هم هست، آقا می‌خواهی با سرعت بروی، می‌خواهی گردن کلفتی بکنی، می‌خواهی تخلف بکنی…

گزارشی از کانون ایتام مسجد امام سجاد(ع)

وقتی مشکلش راجویا شدیم، گفت: هنگام رفتن نشانتان می‌دهم. از اتاق که بیرون آمدیم چادری را مشاهده کردیم که یک طرفش به اتاق بسته شده بود و طرف دیگرش به دیواری که از برگ نخل درست شده بود، از این چادر به عنوان حمام دخترانش استفاده کرده بود.

جولان پیازهای پاکستانی در میان مزارع ایرانی

اينکه چگونه است که در حالي هنوز بازارهاي مصرف اشباح نشده است و نياز براي مصرف داخلي در بسياري از استانها احساس مي شود توليد کنندگان داخلي با مشکل فروش محصول مواجه شده اند مسئله اي است که مسئولان بايد در مورد آن پاسخگو باشند.

ای کاش مسئولان اندکی زیر آفتاب گرم کنار کشاورزان بایستند

طرح خرید تضمینی پیاز در مزارع جیرفت در حالی به اتمام رسیده است که بخش قابل توجهی از محصول پیاز در مزارع مانده است و کشاورزان به دلیل هزینه بالای برداشت محصول قادر به فروش پیاز نیستند.

شهسواری؛ الگویی که در دل دشمن مرگ بر صدام میگفت

لحظه اي كه چشمم به شهدا خورد گفتم خون من كه رنگين تر از اينها نيست، عزيزتر از اينها هم نيستم، خوب است من هم به اينها ملحق شوم، بخاطر همين هركاركردند من بين شهدا نخوابيدم، ‌و شروع كردم به شعار دادن. مرگ بر صدام ضد اسلام

چماق‌ به‌ دست‌ها جاوید‌ شاه گویان به ما حمله کردند

به مسجد که رسیدیم دیدیم یا الله، چماق بدست‌ها ریختند در خیابان، سعی کردیم یواشکی از کنار خیابان رد شویم. این‌ها همین طور جاوید شاه جاوید شاه می‌گفتند بودند چوب‌هایشان هم هر کدام یک میخی سر چوب‌هایشان کوبیده بودند تو دستشان. همین جور می‌رسیدند شیشه مغازه‌ها را می‌شکستند یک مرده‌ای آمد سر چوب را زد تو سینه من گفت بگو جاوید شاه

آغاز جشنواره فیلم عمار در شهرستان‌های کرمان

این روزها جنوب کرمان میزبان دومین دوره جشنواره مردمی عماری است که به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دی ماه امسال در تهران و 30 نقطه کشور برگزار گردید و بناست این جشنواره مردمی انقلابی از شنبه تا دوشنبه 15 لغایت 17 بهمن ماه در شهرها و روستاهای جنوب کرمان برگزار شود

تجمع جمع زیادی از دانشجویان در مقابل دفتر نماینده جیرفت

روز گذشته دانشجويان، جوانان و فعالين فرهنگي جيرفت به همراه خانواده هاي معظم شهداء، رزمندگان و جانبازان و همچنين اقشار مختلف مردم در محكوميت ديدار اسلامي‌پناه نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد با موسوی، در حركتي خودجوش و در اعتراض به این اقدام در مقابل دفتر ارتباطات مردمي نماينده تجمع کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.