بيانيه ناجا درباره گروهک جيش الظلم

سحرگاه ۲۰ تير ماه ۱۳۹۴ در پي قصد نفوذ يک تيم تروريستي حرفه ای گروهک جيش الظلم وابسته به شبکه هاي تروريستي خارجي مجهز به انواع سلاح و چاشني هاي انفجاري از نوار مرزي منطقه ميرجاوه به داخل کشور اسلامی، مرزبانان جان برکف نيروي انتظامي با هوشمندي و برنامه ريزي مدبرانه پس از محاصره و درگيري طولاني، سرانجام تمام اعضاي اين تيم تروريستي را دستگير نمودند و در طي اين اتفاق مهم، افسر رشيد هنگ مرزی جناب سروان منصور توحيدي با رشادت و جانفشاني به درجه رفيع شهادت نائل گرديد.

گروه «ریگی» در سراشیبی سقوط است

پایگاه «جینز» آمریکا در مقاله‌ای تحلیلی، به بررسی وضعیت فعلی بازمانده‌های عبدالمالک ریگی در گروهک ترویستی موسوم به «جندالله» پرداخته و نوشته این جمع در سراشیبی تضعیف و از هم گسیختگی است.

فرمانده ناجا: فیلتر کردن کار پلیس نیست

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیگیری‌های اطلاعاتی برای روشن شدن وضعیت جمشید دانایی‌فر مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل همچنان ادامه دارد.

چرا عبدالرئوف ریگی را ترور کردند؟

باقیمانده های منفعل گروه جیش النصر اعلام کرده اند که قاتل عبدالرئوف ریگی را اعدام کرده اند.

جزئیات تازه‌ای از هلاکت عبد‌الرئوف ریگی

عبدالرئوف ریگی و محمدظاهر بلوچ که پس از دستگیری عبدالمالک ریگی و هلاکت وی گروه جیش‌العدل را تشکیل دادند، بلافاصله بعد از مرگ سرکرده خود دچار اختلافات عمیقی شدند.

توضیحات دادستان زاهدان درباره «دانایی‌فر»

محمد مرزیه، درباره انتشار خبری در مورد پناهنده شدن گروهبان جمشید دانایی‌فر به آمریکا، گفت: خبر پناهنده شدن وی را همانند دیگر افراد جامعه از رسانه‌ها شنیده‌ایم؛ بنابراین این خبر را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم.

برای روشن‌شدن سرنوشت دانایی‌فر تلاش کنید

لذا مرکز مدافعان حقوق بشر ایران به عنوان نهادی مستقل و غیر دولتی، ضمن ابراز نگرانی از برخوردهای سیاسی و فرقه ای با مسئله گروگان های ایرانی، از عموم رسانه ها و ملت شریف ایران استمداد می طلبد تا روشن شدن سرنوشت جمشید دانایی فر، به تلاش های مجدانه خود ادامه دهند.

سندی از شهادت دانایی‌فر به دستمان نرسیده

هیچ نقل قولی را درباره حادثه مرزبانی و شهادت گروهبان دانایی‌فر نپذیرید و شهادت تنها ادعایی است که از سوی این گروهک انجام شده و هنوز هیچ فیلم و سندی از آن به دست ما نرسیده است ولی در مجموع اقدامات مختلفی در دست انجام است که پس از حصول نتیجه به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

اظهارات مولوی عبدالحميد درباره آزادی مرزبانان

ما پيش از شهادت آقاي دانايي‌فر تلاش‌هاي خود را آغاز كرده بوديم اما اين گروه ادعا كرده بود كه در ازاي يك زنداني از خود كه مي‌گفتند در حوالي كرمانشاه به دست دولت كشته شده است، يك نفر از اين 5 نفر را خواهند كشت.

تلاش افراطی‌ها برای تطهیر «جیش‌الظلم»

پررنگ کردن نقش اقلیت‌های مذهبی در آزادسازی مرزبانان در حالی فرضیه «حمایت از اقلیت‌ها با اهداف سیاسی‌» را تقویت می‌کند که این سیاست غیرمتوازن بر امنیت‌ ملی کشورمان نیز سایه افکنده است.