خسارتِ اولین توافق با آمریکا

۳۸ سال پیش در چنین روزی مطابق بیانیه الجزایر اعضای لانه جاسوسی آمریکا در تهران آزاد شدند، اما آمریکا بخش‌های اصلی تعهداتش را انجام نداد، بهزاد نبوی رئیس تیم مذاکره‌کننده ایرانی در توجیه می‌گوید: این‌قدر چرتکه نیندازید که چقدر دادیم، چه دادیم، چه گرفتیم.

کارتر: آمریکا اکنون یک حکومت الیگارشی است

رئیس‌جمهور اسبق آمریکا با اشاره به نقش پول در انتخابات آمریکا تصریح می‌کرد حکومت کشورش اکنون حکومتی «الیگارشی» است.

جیمی کارتر: اسرائیل توان حمله به ایران را ندارد

رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در مصاحبه‌ای تصریح کرد رژیم صهیونیستی از قابلیت‌های کافی برای حمله نظامی به تأسیسات هسته‌ای ایران برخوردار نیست.

جایگزین توافق با ایران خودزنی است

مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا در مصاحبه‌ای ضمن حمایت از تفاهم هسته‌ای ایران و ۱+۵ در لوزان سوئیس تصریح کرد که جایگزین توافق با ایران در واقع خودزنی است و نتانیاهو تنها با انتقاد از توافق خود را بی‌اعتبار می‌کند.

35سال«وضعیت اضطراری»آمریکا علیه ایران

فرمان اجرایی که «جیمی کارتر» چند ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران صادر کرد، در آستانه سوم آذر – روزی که قرار است توافق ژنو وارد مرحله جدید شود – بار دیگر توسط «باراک اوباما» تمدید شد تا «وضعیت اضطراری» اعلام شده علیه ایران، وارد سی و ششمین سال شود.

اعتراف «کارتر» به اشتباه فیلم «آرگو»

«جیمی کارتر» رئیس‌‌جمهور اسبق آمریکا درباره فیلم ضدایرانی «آرگو» گفت: در حالی‌که ۹۰درصد پروسه فرار دیپلمات‌های آمریکایی به عهده کانادایی‌ها بود، «آرگو» سازمان سیا را قهرمان نشان می‌دهد.

پرسپولیس پیروز است کارتر نابود است

خیابان شرقی لانه جاوسی (مبارزان) به علت برگزاری مسابقه فوتبال در امجدیه شلوغ است و عده زیادی از جوانان عازم آنجا هستند. یکی از دانشجویان فوتبال دوست که در حال گروگانگیری هم مسابقه فوتبال را فراموش نکرده و برای دیدن مسابقه دو تیم داخلی به آنجا رفته بود، از سیاسی بودن شعارهای تماشاچیان خبر می‌دهد.تماشاچیان به طنز شعار می‌دادند: پرسپولیس پیروز است، کار‌تر نابود است.

کارتر اگر یک کار خیر کرده باشد، همین است!

«خبر قطع رابطه بین ایران و آمریکا را دریافت کردم. اگر کارتر در عمر خود یک کار کرده باشد که بتوان گفت به خیر و صلاح مظلوم است، همین قطع رابطه است. رابطه بین یک ملت بپاخاسته برای رهایی از چنگال چپاولگران بین‌المللی با یک چپاولگر عالم‌خوار، همیشه به ضرر ملت مظلوم و به نفع […]

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.