دانلود: نرم‌افزار موبایلی شهید احمدی روشن

نرم افزار چند رسانه‌ای شهید احمدی روشن با حضور پدر شهید در غرفه گروه نرم افزاری میعاد نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی رونمایی شد

اخراج یاران «احمدی‌روشن» تایید شد

در پی طرح مباحثی در برخی تریبون ها و رسانه ها پیرامون اخراج دانشمندان هسته ای در دولت یازدهم، جمع بندی یک گزارش کارشناسی حاکی از آن است: اگر چه جابجایی ها و بعضا اخراج هایی صورت گرفته اما میزان این اخراج ها به اندازه میزان ادعا شده در رسانه ها نبوده است.

اخراج همکاران احمدی‌روشن شایعه نیست

پدر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه اخراج همکاران فرزندم در سازمان انرژی اتمی شایعه نیست، گفت: تیم مذاکره ‌کننده به عنوان پشتیبان صنعت هسته‌ای در حال فعالیت هستند و امیدواریم که از حقوق هسته‌ای ما ذره‌ای عقب‌نشینی نکنند.

اخراج همکاران شهیداحمدی‌روشن واقعیت دارد

اخراج آن ها شایعه نیست بلکه واقعیت دارد و من این مساله را گفتم. بعد از دولت اصلاحات این مصطفی و دوستانش بودند که این صنعت را به اینجا رساندند. اما متاسفانه امروز یکی یکی در حال حذف شدن از صحنه هستند و من این مساله را شفاف سازی کردم.

دیدار صالحی با خانواده شهید احمدی‌روشن

رییس سازمان انرژی اتمی شب گذشته در منزل شهید مصطفی احمدی روشن با خانواده این شهید دیدار کرد.

پاسخ مصطفی به اینکه «غنی‌سازی 20 درصد به چه درد می‌خورد؟»

به یاد دارم از مصطفی پرسیدند این غنی سازی ۲۰ درصد به چه کار می آید؟ و مصطفی اینگونه پاسخ داده بود که…

پشت‌صحنه توهین به خانواده شهید احمدی روشن چیست؟

آیا رییس جمهور نباید بر اساس آموزه‌های علوی بر دهان متملقان خاک بپاشید و با تندروی و توهین به خانواده شهدا به نام اعتدال و حمایت از ایشان برخورد کنند یا زندان سراسربین و مارپیچ سکوت ایجادشده به‌وسیله رسانه‌های حامی ایشان از نقد منتقدین به سمت توهین به خانواده‌های شهدا و مبانی انقلاب حرکت خواهد کرد؟

چرا همکاران شهید احمدی‌روشن برکنار شده‌اند؟

پدر شهید احمدی روشن در پاسخ به سئوالی در خصوص سوال خود از رئیس جمهور در ارائه گزارش ۱۰۰ روزه اظهار داشت: از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند باید این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟

پیام پدر شهید احمدی روشن به روحانی

رحیم احمدی‌روشن گفت: قصد آمریکا از این گفت‌وگوها نشان دادن جلوه‌ای دوستدارِ دموکراسی در منطقه است، در حالی که رفتارشان نه تنها نشان دهنده دموکراسی نیست بلکه نوعی زورگویی است.