چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ناگفته‌های فاطمه مغنیه از حاج‌ رضوان

«تا بزرگ شدم نمی‌دانستم من دختر معاون جهادی حزب الله‌ام.» فاطمه تعریف می‌کند که مادرش چطور به این سؤال سخت آنها که «بابا کجاست؟» پاسخ می‌داده. می‌گوید مادرش همه چیز را به امام زمان مرتبط می‌کرد و می‌گفت «تا وقتی امام زمان ظهور نکرده بابایتان نمی‌آید.» سپس ادامه می‌دهد: «مادرم نوعی تقدیس راجع به کار بابا در جان‌های ما نشاند، تا مطابق آن به سؤال‌های فراوان ما پاسخ دهد.»

عکس: جولیا پطروس در منزل عماد مغنیه

جولیا پطرس خواننده لبنانی پس از شهادت جهاد عماد مغنیه با حضور در خانه شهید عماد مغنیه با خانواده شهید همدردی کرد.

روایت مادر عماد مغنیه از روزهای آخر حاج‌رضوان

در روز شهادت فرزندم من در برابر عزاداران خطاب به سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفتم: امروز متاسفم که همه فرزندانم را از دست داده ام و برایم احدی باقی نمانده است تا آن را در این تقدیم کنم و اگر فرزندان بیشتری داشتم لحظه ای درنگ نمی کردم که ادامه دهنده این خط مشی باشند و در عداد شهیدان قرار گیرند.

فیلم: گذری بر زندگی شهید جهاد مغنیه

شبکه خبری المنار تصاویری ویژه ای از شهید مجاهد جهاد عماد مغنیه را پخش کرد، در این تصاویر گوشه هایی از زندگی خصوصی و مسیر جهادی وی به نمایش گذاشته شده است.

عکس: پدرها و پسرها

شب گذشته جهادعماد مغنیه فرزند حاج عماد مغنیه در سوریه توسط دشمن صهیونیستی به‌شهادت رسید.

برگزاری سالگرد شهادت حاج‌رضوان در تهران

همزمان با پنجمین سالگرد شهادت اسطوره مقاومت اسلامی شهید عماد مغنیه مراسم «روضه رضوان» یادواره شهدای حزب الله لبنان برگزار می شود.

شرح ترور عماد مغنیه در «عملیات بزرگ موساد»

نویسندگان این کتاب در فصل نوزدهم با عنوان « عشق و مرگ در نیمروز» به عملیات ترور عماد مغنیه، یکی از رهبران حزب‌الله لبنان زمانی که در حال رفتن به یکی از آپارتمان‌های مسکونی در شهرک «کفرسوسه» در مرکز دمشق بود، اشاره کرده‌اند.

فاطمه مغنیه: جمهوری اسلامی ایران خانه ماست

مقام معظم رهبری همواره با بینش عمیقی که نسبت به مسائل جهان اسلام و بیداری اسلامی دارند، به همه روحیه می دهند. هم بنده و هم سایر مهمانان از این جلسه و بیانات ارزشمند ایشان خیلی استفاده کردیم. آن قدر از این دیدار خوشحال هستم که نمی توانم با کلمات آن را بیان کنم. جمهوری اسلامی ایران خانه ماست و ما همگی فدایی رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای هستیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.