پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

دولت بگوید چه فشارهایی به آل‌سعود آورده است؟

حاج سعید قاسمی در مراسم بزرگداشت شهدای حج خونین و شهدای منا که در بهشت زهرای تهران برگزار شد با اشاره به لزوم بازخوانی مجدد پیام امام درباره آل‌سعود که هنوز داغ و تازه است، اظهار داشت: حضرت امام بعد از فاجعه حج خونین سال 66 فرمودند اگر ما از آمریکا و مسئله قدس بگذریم از آل‌سعود نخواهیم گذشت و این جنایت با آب زمزم هم پاک نمی‌شود.

نبرد نهایی ما در فلسطین به همراه حضرت حجت است/ حادثه منا حتما طراحی صهیونیستی بود

فرمانده اسبق دفاع مقدس گفت: هر بچه شیعه و مسلمانی که روح انقلابی در آن است باید بداند حضرت روح الله به ما گفته است عمق استراتژیک مبانی سیاست خارجی ما فلسطین است.

پادکست: «غیرت همت»

پادکست «غیرت همت» گزیده‌ای از سخنان انقلابی حاج سعید قاسمی است که به قطعنامه ۵۹۸ و دفاع مقدس می‌پردازد و اشاره‌ای به مسايل روز و توافق هسته‌ای دارد.

پخش سخنان سعید قاسمی از تلویزیون

شبکه مستند سیما برای سالروز عملیات مرصاد پخش چهار مستند ویژه را در نظر گرفته است.

عده‌ای دوست دارند با امام تحریف شده مسیر خود را ادامه دهند

غواص آمد تا ما را از غرق شدن نجات دهد. از غرق شدن در منجلاب زندگی، از غرق شدن در منجلات منیّت، از غرق شدن در منجلاب مقام، از غرق شدن در همه منیّات و نفسانیّات. امروز آمدند تا ما از غرق شدن در بی‌آرمانی و بی‌هدفی و از غرق شدن در منجلاب دنیا نجات دهند؛ آن‌گونه که شهید سید مرتضی آوینی فریاد می‌زد: «ای شهید! ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود نشسته‌ای دستی برآ و ما قبرستان نشینان عادات سخیف از این منجلاب بیرون کش.»

عکس: سعید قاسمی و رضا‌ برجی در بوسنی

در خلال جنگ بوسنی و نسل کشی مسلمانان بوسنی و هرزگوین رضا برجی مستندساز بحران با حضور در این کشور به ثبت این رخداد پرداخت. در عکس زیر او و حاج سعید قاسمی در میان رزمندگان بوسنی و هرزگوین دیده می‌شوند.

آغاز جنگ را حمله به تهران می‌نویسند نه ایران!

چندین دروغ بزرگ در خصوص جنگ ایران و استکبار جهانی به نیابت عراق وجود دارد که همیشه وجود مرا می‌لرزاند که اولین آن تحریف تاریخ جنگ به تاریخ 31 شهریور 59 است. در حقیقت تاریخ حمله عراق به پایتخت ایران در این تاریخ رخ داد و این درحالی است که 20 روز قبل از این تاریخ مهران، میمک و قصرشیرین از سوی عراق گلوله باران شدند و 200 کیلومتر از خاک ایران در دست عراق بود.

گزارش تصویری: چهره‌های جبهه فرهنگی انقلاب در افطاری حسینیه هنر

ضیافت افطار حسینیه هنر با شرکت دهها چهره و فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد.

تاریخ ۵۹۸ را نگفتند تا درس نگیریم

گرگ ذاتاً و ماهیتاً گرگ است. حتی اگر هزارانی آذوقه داشته باشد حاضر نیست اندکی به تو بدهد. ابن را اول باید در استراتژی بپذیریم بعد برویم پای میز مذاکره. البته شماها مال این حرف‌ها نیستید و از آن اول‌ش هم قبول نداشتید. کسانی که برای «جک استراو»ها فرش قرمز پهن می‌کنند باید امروز دومرتبه جک استراو را دعوت کنند.

فیلم: تیزر مستند «کابوس کرکس‌ها»

ر اين مستند به ابعاد ديگري از شخصيت مهندس سعید قاسمی از فعالان فرهنگي رسانه اي کشور در پيشرفت هاي فناوري پهپاد اشاره خواهد شد که تاکنون از اين بعد مطرح نشده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.