نوشته‌هایی از عمله‌های فوق لیسانس!

وردِ زبان بچه‌ها شده بود تکه‌های جبهه و جنگ؛ خصوصاً از فیلم آژانس شیشه‌ای: «اگه تا یه دقیقه‌ی دیگه فرغون نرسه یه اتفاق می‌افته، بشه دو دقیقه دو اتفاق، دقیقه‌ی سوم، سومین اتفاق،…» آن یکی جواب می‌داد: «حاجی کار رو سخت نکن.»

بالاخره كتاب حاج عبدالله را مي‌نويسم

اگر اشتباه نكنم، بنده سال 1370 اولين باري بود كه بشاگرد رفتم. در آن زمان محروميت در منطقه موج مي‌زد. از جاده و وسايل و امكانات اوليه خبري نبود. اما سال 1384 كه به بشاگرد رفتم ديگر ردي از آن بشاگرد محروم نمانده بود و امكانات در حد مطلوب وجود داشت. زندگي‌ها شور و نشاط خاصي گرفته بودند.

حاج عبدالله والی مردی برای مستضعفین

حاج عبدالله والی به عنوان یکی از اسوه‌های برتر زندگی جهادی در راستای اطاعت از ولایت شناخته می‌شوند. ایشان به اشاره حضرت امام(ره) در سال ۶۱ جبهه را رها کردند و به منطقه محروم بشاگرد هجرت کردند. بیست و سه سال در سمت مسئول کمیته امداد حضرت امام (ره) در این منطقه خدمت کردند و با کمک خیرین، بسیار فراتر از مسئولیت‌های سازمانی، این دیار محروم را به آبادانی نسبی رساندند.

همايش «شيدای ولی» به مناسبت ششمين سالگرد ارتحال «حاج‌عبدالله والی»

همايش «شيدای ولي» به مناسبت ششمين سالگرد ارتحال «حاج‌عبدالله والی» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این مراسم در روز پنجشنبه 8/2/1390، ساعت 17:30 در دانشگاه تهران تالار علامه امينی برگزار خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.