بنی‌صدر دستور انهدام همه هلیکوپترها را داد

ساعت ۹ شب گذشته بين راه يزد طبس حدود ۴۰ کيلومتري رباط خان چند نفر مسلح اتوبوس او را متوقف و دستور داده اند که از جاده خارج شود ، سپس مسافران را پياده و تا صبح آنها را در کنار چند هواپيما و هلي کوپتر نگه داشته اند ، صبح ساعت ۶ پس از روشن شدن هوا به طرف طبس حرکت کرده است . بمحض اطلاع از جريان توسط بسيم ژاندارمري به پاسگاه رباط خان اطلاع داده شد که فرمانده پاسگاه با لباس شخصي به محل رفته و نتيجه را فوراً گزارش کند و پاسگاه هم پس از بررسي، موضوع را به بطور رمز تائيد کرد .

ترانه حماسی «هم‌آواز طوفان» با صدای حامد زمانی منتشر شد +دانلود

ترانه حماسی «هم آواز طوفان» به مناسبت 5 اردیبهشت ماه؛ سی و چهارمین سالروز شکست سپاه ابرهه در صحرای طبس به همت باشگاه ترانه و موسیقی راه تهیه و منتشر شد

فریاد ۳۴ ساله موسیقی انقلاب بر سر آمریکا

دولت آمریکا در تمام سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی رفتاری خصمانه با ملت ایران داشته است و از هیچ گونه دشمنی فروگزار نکرده است. همین دشمنی های مداوم موجب شده در بیش از سه دهه اخیر ده ها قطعه موسیقی ضد آمریکایی توسط خواننده های مختلف موسیقی کشور تهیه، تولید و منتشر شده است.

چرا حادثه طبس را سینمایی نمی‌کنند؟

طالب‌زاده با اشاره به جزئیات حادثه طبس از تمرین در آریزونا تا سقوط هلی‌کوپترها، ادامه داد: اگر راست می‌گویند اتفاق طبس که خیلی سینمایی‌تر است را به تصویر بکشند که نجنگیده شکست خوردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.