«خانه‌دختر» دنبال شکستن کدام حریم‌هاست؟

«خانه‌ دختر» سوژه ای تاریخ گذشته و نخ‌نما را مطرح می‌کند که تنها هدفش عبور از خط قرمزها و ارایه فیلم به جشنواره‌هایی همچون ونیز و برلین است.

تبدیل «آرایش غلیظ» به هذیان‌گویی سینمایی

حمید نعمت‌الله را با دو فیلم سینمایی عالی و یک سریال خاطره‌انگیز می‌شناسیم؛ «بوتیک» و «بی‌پولی» به همراه «وضعیت سفید». همین سابقه کاری درخشان آقای کارگردان است که سبب می‌شود تا انتظار داشته باشیم جدیدترین دستپخت زوج موفق «نعمت‌الله – مقدم دوست» هم یک اثر موفق هم در حوزه فرم و هم در زمینه محتوا باشید؛ انتظاری که البته با بدترین شکل ممکن ناکام می‌ماند.

اعتراض‌ حامدبهداد به فیلم‌های تلخ اجتماعی

اعتراض به جریان فیلم‌های تلخ و افسرده اجتماعی حالا دیگر تبدیل به بحثی فراگیر بین کارشناسان، رسانه‌ها و هنرمندان شده است. به خصوص بعد از حضور تعدادی از این فیلم‌ها در جشنواره‌های جهانی و ارائه تصویری دروغ و معوج از ایران با نشان دادن اغراق‌شده‌ی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی داخل کشور.

نمایش اخلاق سکولار در فرزند چهارم

کارگردان برای نشان دادن ارزش‌های اخلاقی مشترک در میان انسان‌ها، فیلم خود را از فضای ایران خارج کرده و به افریقا می‌برد. اما با این وجود به نظر می‌رسد ارزش‌های اخلاقی نمایش داده شده در فیلم بر اساس منافع فردی است نه رضایت خداوند.

واکنش شهاب حسینی یا حرکت حامد بهداد؟+ عکس

نوع عزاداری و حضور حامد بهداد در این مراسم جنجال زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت.

روزهای‌ زندگی، یک‌ روز‌ دیگر، نارنجی‌ پوش

روزهای زندگی، یکی از خوب‌های جشنواره‌ی امسال بود و ثابت کرد هنوز می‌توان یک فیلم سینمایی با موضوع دفاع مقدس ساخت و تماشاگر را تا آخرین لحظه پای فیلم نشاند. اما یک روز دیگر و نارنجی‌پوش به نسبت کارهای ضعیفی به حساب می‌آمدند.

پایان حرف و حدیث‌های مختار؛ حضور سه گانه عرب‌نیا در هفت

واکنش‌ها به اولین حضور عرب نیا در هفت بیشتر مربوط می‌شد به منتسب کردن او به دولت و سیاست‌های آن و همچنین متهم کردن او به هزینه کردن مقام‌معظم رهبری. عرب‌نیا در پاسخ به استفاده از سخنان رهبری استناد به سخنان ایشان را مانند تمام بخش‌ها لازم دانست. او خود را شخصیت مستقل سیاسی عنوان کرد و سرباز میهن نامید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.