«سلام امام‌رضا» با صدای حامد محضرنیا+دانلود

همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت حامد محضر نیا خواننده جوان کشورمان ترانه «سلام امام رضا(ع) را منتشر کرد.

صوت: بابای بچه‌های کوفه برگرد!

به مناسبت سالگرد شهادت امیرالمومنین، حامد محضرنیا ترانه‌ی «بابای بچه‌های کوفه» را منتشر کرد. خواننده، ترانه سرا و آهنگ‌ساز این اثر حامد محضرنیا است.

دانلود: «تیم‌ما قهرمانه» با صدای حامدمحضرنیا

سال گذشته حامد محضرنیا پس موفقیت‌های تیم ملی والیبال کشورمان آهنگی را برای قدردانی از آن‌ها منتشر کرد. به مناسبت درخشش دوباره والیبالیست‌های کشورمان در مسابقات لیگ جهانی ترانه «تیم‌ ما قهرمانه» را تقدیم‌تان می‌کنیم.

نماهنگ: امانت‌دار بانوی دمشق +دانلود

نخستین نماهنگ فارسی-عربی، هدیه جوانان ایرانی به رهبر مقاوم عربی، سید حسن نصرالله ـ به همت ستاد مردمی بزرگداشت سرداران شهید جهان اسلام تولید شد.

حامد محضرنیا قطعه‌ای برای اربعین خواند

حامد محضرنیا ترانه «تو چی داری» را برای ویژه برنامه‌ی اربعین به سفارش برنامهٔ «امروز هنوز تموم نشده» شبکه اول سیما خوانده است. این آهنگ را حامد محضرنیا به همراه مجتبی‌ مینوتن به صورت دو زبانه فارسی-عربی اجرا کرده‌اند.

آهنگ تیم ما قهرمانه با صدای حامد محضرنیا

حامد محضرنیا پس موفقیت‌های تیم ملی والیبال کشورمان آهنگی را برای قدردانی از آن‌ها منتشر کرده است.

هنوز خیلی‌ها نمی‌دانند یک پای دکتر مصنوعی است

پیش خودم فکر می‌کنم دکتر جلیلی این همه بر ظرفیت‌های جوانان تاکید می‌کند شاید همین حامد محضرنیا یکی از آنها باشد که امروز در این حرکت عظیم مردمی در کنار دکتر جلیلی ظرفیت‌های هنری خود را برای گفتمان انقلاب آزاد کرده است و برای پیروزی این گفتمان خوانده است.

حامد محضرنیا ترانه «فردای روشن» را برای سعید جلیلی خواند + دانلود

کسی که دلش رو به دریا سپرد میون یه میدون مین پا گذاشت / نترسید و جنگید تا آخرش که مردونه پا روی دنیا گذاشت / همونی که از جنس این مردمه بهای رگ و خونش آزادیه / به فکر یه ایران سرسبز باش اگه دغدغت عشق و آبادیه

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.