آمریکا منتظر عواقب سنگین‌تر باشد

حمایت بی‌چون و چرای سردمداران امریکا از صهیونیسم، بویژه در ساخت فیلمی که به پیامبر اکرم-ص- و قبطی‌های مصر اهانت کرده، بایستی منتظر عواقب بسیار سنگین‌تر از این باشد.

آلمان فاشیستِ ضدیهود، حامی بزرگ اسراییل

در دوره کنونی روابط آلمان و رژیم صهیونیستی در سطح بسیار بالایی است؛ تا جایی که آلمان پس از انگلیس و ایتالیا سومین دولت حامی اسرائیل در میان قدرت ملى بزرگ اروپا می‌باشد.

جنگ زرگری

یکی می‌گوید باید برای ایجاد صلح در جهان عرب لشکرکشی کنیم و دیگری با حمله نظامی مخالف است. لیکن به هر شکلی که می‌توانند مشت‌ها را بر سر امّت به پاخواسته می‌کوبند. چه دشمن اصلی ایشان امّت بیدار می‌باشد و جنگ‌های زرگری آمریکا و اورپا و ناتو از اینروست که اگر در این معرکه ملت‌ها پیروز گردند دیگر اثری از اقتدار غرب باقی نمی‌ماند تا چه رسد به مشتی صهیونیزم که اگر سوار بر دوش سیاست‌مداران احمق و خائن غرب نباشند به تلنگری نابود می‌شوند.

واقعیت یهود(۲):ناپلئون، ناجي يهود

در سال هاي آغازين قرن 19 جهان شاهد ظهور يك نابغه ي نظامي و جاه طلب به نام ناپليون بناپارت بود . بناپارت كه كار خود را به عنوان افسر توپخانه با درجه ي ستوان دومي در ارتش انقلابي فرانسه آغاز كرده بود ، به سرعت مدارج ترقي را طي نمود و با پيروزي هايي بر ارتش اتريش و سپس پروس ، در مدت كوتاهي امپراتور فرانسه شد و جمهوري را ملغي كرد.

شهید مبارزه با کمپانی شل در نیجریه

این تصویری از «کِن سارو ویوا»، نویسنده و شاعر نیجریه ای است که در سال 1995، توسط نظامیان دست نشانده شرکت نفتی «رویال داچ شل» در نیجریه بازداشت و اعدام شد. اتهام او، فعالیت علیه گندکاریهای کمپانی شل، در نیجریه بود. عکس او را در اعتراض به تداوم و تحکیم حضور شرکت صهیونیستی شل در ایران، اینجا گذاشته ام.

جنجال تازه ویکی‌لیکس؛ اسناد سرّی سفارت‌خانه‌‌‌های آمریکا علیه ایران

انتشار سری جدید اسناد محرمانه در سایت «ویکی لیکس» جنجال‌های تازه‌ای آفرید. ادعا می‌شود این اسناد از ارتباطات سفارت خانه‌های آمریکا در منطقه بدست آمده است. مطالب منتشر شده بر اساس موضوع، کشور، اسم شخص و… دسته بندی شده‌اند.

ماجرای تحریم حامیان اقتصادی صهیونیسم در ایران به سرانجام می‌رسد؟

بایکوت کالاهای اسرائیلی به سرعت در اقصاء نقاط دنیا در حال فراگیری است.با این حال هنوز جامعه ما با اینکه همواره علمدار مبارزه با رژیم صهیونیستی است، در تحریم کالاهای اسرائیلی از دیگران عقب تر است

فراز و فرود مبارزه با کالاهای صهیونیسیتی در ایران

این یادداشت تلاشی است خاطره گون برای ثبت بخشی از تاریخ مطالبه قطع حضور کالاهای صهیونیستی در کشور که بر اساس خاطرات و مشاهدات نویسنده فراهم آمده است. طبیعی است که این مسئله احتیاج به پژوهشی عمیق دارد و باید بسیاری موارد جمع شوند و صد البته مهم تر از پژوهش در این زمینه برخورد واقعی با این کالاها و قطع کمک های سخاوت مندانه ای است که ما دانسته و ندانسته داریم به رژیم اشغال گر قدس و حامیان آن در سراسر جهان می کنیم

حامیان اقتصادی صهیونیسم را بیرون بیندازید!

شاید بعضی از مسوولان سعی در جلو گیری از پخش نشریه ما داشتند یا از نشان دادن پلاکاردهای ضد صهیونیستی ما جلوگیری کردند… اما دانشجویانی هم هستند که ساکت ننشینند؛ تا مدیر بخش ایرانی “شل” به این نتیجه برسد که : ما دانشجویان مسلمان ایرانی تاکید زیادی بر مواضع سیاسی انقلاب اسلامی مان داریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.