کلیپ/ حجاب باید اینطوری باشه…

دانلود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/cloobmedia/69994

کلیپ/ درخواست عجیب خبرنگار از دختران

جلو دوربین کشف حجاب کن/ بی سانسور در مورد حجاب

جای مسیح علی‌نژاد را می‌دانم، انصار حزب‌الله کجاست؟

هرچقدر فکر می‌کنم نمی‌فهمم دوستانی که برای حجاب راهپیمایی می‌کنند یا در اعتراض به شجاعی و حاج صفی نوت می‌زدند یا برادران انصار حزب الله که برای این موارد عمدتا رگ گردنی می‌شوند کجا هستند؟

شام غریبان به روایت ویژه‌برنامه ده قدم

پاسخ‌های مردمی درباره حجاب را ببینید و نظر بدهید

یک روایت جدید از «دختران آفتاب»

«دختران آفتاب» روایت سه نویسنده از دختران ایرانی‌ست که با تمرکز بر «مریم» به عنوان شخصیت اصلی نوشته شده است. کتاب تلاش دارد داستانی از زندگی این قشر را روایت کند، بدون اینکه منزلت او را زیر سؤال ببرد.

تجربه زن آمریکایی از برخورد با مردان ایرانی

تفاقاً من همین الآن، در ایران و دقیقاً همان محله‌ای هستم که پینوکیو دروغ‌هایش را درباره آن منتشر کرده است. شبِ قبل از خواندن گزارش پینوکیو، خود من با همسرم در کالیفرنیا تماس گرفته بودم و به او گفتم که در تمام عمرم، هرگز هنگامی که به تنهایی در خیابان راه می‌رفتم و یا در رستوران غذا می‌خوردم، به این اندازه احساس امنیت و راحتی نکرده‌ام. اگر آن تماس را نگرفته بودم، شاید به گزارش پینوکیو هم جوابی نمی‌دادم، اما دروغ‌های پینوکیو شخص من را تحت تأثیر قرار داد و نمی‌توانستم به سادگی از کنار آن‌ها عبور کنم، به ویژه با توجه به تاریخ فعالیت‌های ضدایرانی دفتر تهران.»

حجاب آنتی‎ویروس هوس و وسوسه

غنچه تا غنچه است در حجاب است، هیچ‎کس هوس چیدن آن را نمی‎کند، اما همین‎که حجاب را کنار نهاد و باز شد، آن را خواهند چید. وقتی‎که چیدن چندروزی هم ممکن است در جای مناسب قرارش دهند اما دیری نمی‎پاید که پژمرده و پرپر می‎شود و آن را در سطل زباله می‎ریزند.

چگونه دختری محجبه داشته باشیم؟

مادران که ارتباط و مسئولیت بیشتری در تربیت دختران دارند، در رابطه با مسأله حجاب نقش مهمی دارند،‌ اگر آن‌ها از حجاب کامل مثل چادر در مواجهه با نامحرم استفاده کنند، دخترانشان از همان کودکی با حجاب اسلامی آشنا می‌شوند.

باید از نگاه سنتی به حجاب فاصله گرفت

اول می‌بایست حق را در جامعه معروف کرد بعد اقدام به امر کرد. وقتی هنوز حق در جامعه معروف نیست، چطور می‌توانیم امر به معروف داشته باشیم و همینطور وقتی باطل در جامعه منکر نیست شما چطور می توانید نهی از منکر کنید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.