یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات ۲

روزهای نمایشگاه پر بود از میهمانان و افرادی که می‌آمدند تا درباره رسانه‌ها و مواضع خود حرف بزنند. سیاست‌مداران آخرین مواضع خود را تشریح می‌کردند و مسئولین نسبت به حوزه اختیار خود پاسخ می‌دادند. فرهنگی‌ها هم درباره کارهای جدید و تحلیل خود از وضعیت کشور می‌گفتند. ترافیک میهمان شدید بود و اینها نمو‌نه‌هایی است از ده‌ها و صدها میهمانان روزهای نمایشگاه.

آیا اندیشه‌های احمدی‌نژاد اومانیستی است؟

بررسی انسان‌شناسی رئیس‌جمهور سوژه‌ای بود که به شبه مناظره‌ای مکتوب بین «مهدی نصیری» و «بهمن شریف‌زاده» انجامید.

انسان از منظر احمدی‌نژاد

آخر این چه واژه مضحکی است که شما جعل کردید و عده‌ای را «اومانیست فیلسوف عارف مدرن» می‌خوانید. سخن گفتن از مجانست و مشابهت و مسانخت، نشانگر عدم دریافت حقیقت از مطالب عارفان است و البته سخن بی‌عمق و ریشه، نتیجه‌ای جز بهتان و دروغ در پی ندارد. آخر عارفان که خداگونه شدن را در فنا تعقیب می‌کنند، چگونه تشبیه‌گر می‌شوند؟

بومی‌سازی‌علوم ثمره‌ وحدت‌حوزه‌‌و‌دانشگاه

فرض کنید ظواهر دانشگاه هم بخواهد دینی باشد٬ استاد روحانی و واحدهای معارف هم داشته باشیم ولی او می‌خواند منشا دین ترس است٬ منشا الهی ندارد٬ انسان ترسید و به همین خاطر موجودی فراتر از خودش را تخیل کرد تا به او پناه ببرد و آرام شود. خوب ما این تئوری‌ها را داریم. حالا شما به او بگویید ظواهر را رعایت کن! این‌جاست که عکس‌العمل منفی به وجود می‌آید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.