جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

سبک زندگی با سخنرانی درست نمی‌شود

اگر از سبک زندگی حرف می‌زنیم و می‌خواهیم برای آن کار کنیم باید بدانیم این امر با سخنرانی‌ها اتفاق نمی‌افتد، بلکه اتفاقاً باید با واقعیت ملموس و بیرونی مواجه باشیم. امروز می‌بینیم که سبک زندگی با دامنه‌ای وسیع و قدرتمند از طرف مقابل منتقل می‌شود و متأسفانه مقابله ما با این جریان انتقال فرهنگ در ضعیف‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد به‌عنوان مثال چاپ کتاب بدون شناخت واقعی مخاطب و ادبیات موردپسند او که مطمئناً نمی‌تواند راه به جایی برد.

«پنجره های تشنه» در قم گشوده می‌شود

همزمان با ولادت امام حسین –علیه السلام- کتاب «پنجره های تشنه»، روزنوشت سفر انتقال ضریح جدید امام حسین از قم به کربلا، با حضور نویسنده و کارشناسان در شهر قم معرفی و بازخوانی می شود.

زائری: هنوز قواعد جنگ نرم را نپذیرفته‌ایم

با فحش دادن چیزی درست نمی شود. برآیندی که اتفاق می افتد آن است که ما بدون اینکه بفهمیم تسلیم یک جریان رسانه ای می شویم و این جریان در ما اثر می کند. امروز این رویارویی رسانه ای جدی است، نه با حذف کردن درست می شود، نه با آنتن ماهواره جمع کردن از خانه مردم درست می شود، نه با برخورد گشت ارشاد درست می شود.

گپی با محمدرضا زائری: آن شکلات‌ها آخوندم کرد

خدمت آیت‌الله سیستانی بودیم. پسرم هم همراهم بود. عرض کردم دعا کنید این پسر مثل پدرش نشود. ایشان لبخندی زدند و فرمودند انشاالله بهتر از پدرش شود. آرزوی من این است که نسل بعدی خیلی بهتر از ما باشند و تجربه‌های اشتباه ما را تکرار نکنند.

کارگاه پژوهشی «درس قرآن» با حضور حجت‌الاسلام زائری برگزار می‌شود

کارگاه پژوهشی «درس قرآن» در ماه مبارک رمضان با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا زائری برگزار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.