طلبه سیرجانی و همراهانش دستگیر شدند

پیش از این رسانه ها از برپایی مراسم پیاده روی از سوی برخی از طلاب و دانشجویان با عنوان عدالتخواهان ولایتمدار و به منظور تحقق بخشیدن به مطالبات رهبری در خصوص اجرای عدالت در روز پنجشنبه 22 اسفند و در شهر قم خبر داده بودند.

مخالفان دانه‌درشت اصل هشت این‌بار در بروجرد

آنچه هر از چندگاهی رسانه ای می شود نه از امر به معروف بخاطر انحراف در سیاست های کلان بل از امر به معروف یک طلبه که فقط به یک روزه خواری یا نهایتا به یک حجاب نامناسب یا رفتار یک دختر و پسر اعتراض کرده و معمولا یا مجروح شده یا مصدوم یا الآن معلول و کور و کر و نابینا گشته است و به بیمارستان رفته یا در کما بسر می برد خود بوضوح می تواند شرایط موجود ما را با آنچه ایده آل جامعه اسلامی در همگانی شدن این فرهنگ بوده بسنجد.

برگزاری پیاده‌روی هفتگی «عدالت‌خواهان» در تهران و قم

کمیته مردمی حمایت از طلبه سیرجانی همچنین در ادامه اطلاعیه خود اعلام کرد: اخیرا حجت‌الاسلام جهانشاهی به همراه جمعی از دوستان حزب‌الله، علاوه بر تهران در شهر مقدس قم نیز، پیاده روی هفتگی را کلید زد.

معلوم نیست!

به نفراتی که به سوالات زیر پاسخ صحیح بدهند به قید قرعه، چند هکتار زمین برای خوردن اهدا می شود.

طلبه سیرجانی را بردند تا هاشمی به حرم بیاید

همراه جهانشاهي تصريح كرد: متاسفانه بايد بگويم كه اين افراد از بنده و دو تن از دوستانم سؤالاتي كردند و ما نيز به آنها پاسخ داديم وليكن بر خلاف انتظار آنها به ما سيلي زدند در حالي كه ما چند طلبه روزه‌دار بوديم. بهتر بود جوانان روزه‌دار را نمي‌زدند.

طلبه عدالت‌خواه سیرجانی بازداشت شد

بر اساس شنیده‌ها، طلبه عدالتخواه معترض به زمین خواری، امروز ۲۷ خرداد ۱۳۹۰، در محل تحصن‌اش درضلع جنوبی حرم حضرت عبد‌العظیم (ع) توسط عده‌ای ناشناس دستگیر شده است.

تشویش اذهان خصوصی نه اذهان عمومی

به‎طور عینی‎تر من فکر می‎کنم که حب دنیا، به‎رغم این‎که بیشتر یک بحث اخلاقی است‎‎، اما ریشه بسیاری از مفاسد و مشکلات سیاسی نیز هست. دنیاطلبی یک‎چیزی است که همه گرفتارش هستیم و اگر کسی با نفسش مبارزه نکرده باشد، هرچه قدرت بیشتری به دست آورد، خیانت و ظلم بیشتری خواهد کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.