پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

رسایی از شورای‌نگهبان دفاع کرد

نماینده مردم تهران در مجلس طی تذکری از سخنان اخیر رئیس‌جمهور در مورد شورای نگهبان انتقاد کرد.

تلاش برای حذف مجلس از روند بررسی برجام

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه برخی در حال حذف مجلس و دور زدن نمایندگان ملت از روند بررسی برجام هستند، نسبت به مقایسه نابجای توافق هسته‌ای با قطعنامه ۵۹۸ انتقاد کرد و گفت: مگر قرار است جام زهر به کسی بدهیم که قطعنامه ۵۹۸ را به میان می‌کشید!

چرا کاردار عربستان را اخراج نمی‌کنید؟

نماینده مردم تهران در مجلس طی یادداشتی اعلام کرد «امروز طی نامه‌ای به رئیس جمهور که تعدادی از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند، خواستار ارائه گزارش اقدامات انجام شده در رابطه با تجاوز پلیس ملعون عربستان به دو نوجوان ایرانی شدیم.»

روحانی چون عاقل است با آمریکا دیدار نمی‌کند

اگر روند عقب نشینی از آرمان‌های انقلاب ادامه پیدا کند دیگر لازم نیست اصولگرایان کاری کنند زیرا مردم به میدان می‌آیند و نمایندگان مجلس را هم به حرکت در می‌آورند.

گزارش تصویری: حاشیه‌های ششمین روز جشنواره عمار

ششمین روز چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار روز پنج شنبه با حضور چهره‌های فرهنگی و سیاسی و اقشار مختلف مردم در سینما فلسطین تهران برگزار شد.

دستگاه‌های امنیتی مراقب خاتمی باشند

نماینده تهران در مجلس گفت: خاتمی نشان داده سابقه خوبی در سفرهای خارجی ندارد، از ملاقات با برخی افراد مثل «جورج سوروس» گرفته تا اخذ کمک مالی از برخی شیوخ کشورهای منطقه.

خاتمی راست می‌گوید، ترورها در پیش است

پخش خبر «نوار تهدید» و یا «جعبه سیاه» ترور، به طور ناخواسته تبدیل به یک معضل شد! حکیمى‏پور ادعا مى‏کرد که نوار یک روز پس از ترور در اختیار شورا قرار گرفته، امّا عابدینى و اصغرزاده، دو عضو دیگر شورا معتقد بودند که نوار ۲۰ روز پیش از ترور در اختیار شورا قرار گرفته است.

تکلیف مشخص است تردید نکنیم

ما مرد وظيفه‌ايم، نه به دنبال نتيجه؛ بايد ببينيم وظيفه‌مان چيست، همان را انجام دهيم. نتيجه چه خواهد شد؟ هر چه خدا بخواهد. ممكن است نتيجه همان شود که ما مي‌خواستيم؛ شايد هم خدا مصلحت نداند و خلاف آنچه ما خواستيم، حاصل شود. در هر دو صورت ما وظيفه‌امان را انجام داده‌ايم و ثوابش را مي‌بريم.

«هاشمی»های کوچک در میان کاندیداها

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هاشمی همه زمینه‌ها را آماده کرده تا به صحنه انتخابات بیاید.

«رسایی» به یک سال و نیم حبس محکوم شد

دادگاه ویژه روحانیت با صدور حکم توقیف «۹ دی»، مدیرمسئول این هفته‌نامه را به یک‌ سال و نیم حبس تعزیری و محرومیت از فعالیت‌های مطبوعاتی محکوم کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.