چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

مراسم عزاداری مکتب الهادی با سخنرانی حجت الاسلام زائری

مکتب الهادی (هیئت فعالان فضای مجازی) به مناسبت دهه دوم ماه محرم اقدام به برگزاری مجلس عزاداری با سخنرانی حجت الاسلام زائری کرده است.

زائری: قاعده رسانه، برهنگی است

حجت الاسلام زائری با بیان این مطلب که قاعده رسانه برهنگی و بی پردگی شخصی است،گفت: اگر از بعد فردی و در خلوت شخصی بخواهیم بسنجیم، در روایت آمده است که جوانی که به اندازه جن و انس گناه دارد، اگر به تصویری برسد و به خاطر خدا چشم خودش را فرو بیاندازد، خدا تمام گناهان او را می بخشد.

گپی با محمدرضا زائری: آن شکلات‌ها آخوندم کرد

خدمت آیت‌الله سیستانی بودیم. پسرم هم همراهم بود. عرض کردم دعا کنید این پسر مثل پدرش نشود. ایشان لبخندی زدند و فرمودند انشاالله بهتر از پدرش شود. آرزوی من این است که نسل بعدی خیلی بهتر از ما باشند و تجربه‌های اشتباه ما را تکرار نکنند.

عده‌ای می‌ترسند که منشور روحانیت دغدغه طلبه‌ها باشد

آنجا که امام می‌فرمایند: شکست خوردگان دیروز، سیاست بازان امروز شده‌اند و دسته‏ای از ایشان که دین را از سیات جدا می‌دانستند و سر به آستانه دربار می‌‏سائیدند یک مرتبه مدعی نظام می‌‏شوند و به روحانیتی که زجر و زحمات فراوانی برای انقلاب کشیده‏اند تهمت وهابی‌گری و بد‌تر از وهابی‌گری زدند.

رسانه مدیر دلسوز ندارد

در هر جای دنیا رادیو و تلوزیون قواعد و آداب و رسومی دارد اما در کشور ما اشکال گوناگون مخاطب دست کم گرفته می شود و به سلیقه ها ی متفاوت آن ها توجه نمی شود در حالیکه مخاطب روشن و آگاه است اما رسانه امروز مخاطب را مورد آزار قرار می دهد و شعور و درک و آگاهی او را به هیچ می انگارد.

اگر نظرات امام(ره) را به وزارت ارشاد ارائه کنید، برای انتشار مجوز نمی‌گیرد!

در حوزه کتاب بدون شک برخورد سلیقه‌ای در حال اعمال شدن است؛ یعنی کتاب‌هایی هستند که از یک زاویه مجوز می‌گیرند و از زاویه دیگر نه؛ می‌توانید امتحان کنید. من شک ندارم اگر مجموعه‌ای از نظرات مقام معظم رهبری و امام راحل را به صورت بدون نام برای انتشار به وزارت ارشاد ارائه کنید، مجوز نمی‌گیرد!

حجت الاسلام زائری: برنامه‌های معارفی نیاز به فضاهای جدید دارند

حجت‌الاسلام زائری کار‌شناس برنامه «شب‌های روشن» تاکید کرد در برنامه‌های معارفی برای جذب گروههای مختلف مخاطب نیاز به فضاهای جدید داریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.