سران فتنه مستحق مجازات‌ شدیدتری بودند

این آقایان بزرگ‌ترین ضربه و لطمه را به یک انقلاب عظیم توحیدی در دوره ما وارد کردند؛ یعنی حقانیت را زیر سؤال بردند، به انقلاب و نظام تهمت زدند و بدترین اهانت‌ها را به ساحت مقدس یک انقلاب الهی و توحیدی وارد کردند.

پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء نماینده ولی فقیه در سپاه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی اختیار برخی وجوه شرعی را به نماینده خود در سپاه پاسداران تفویض کردند.

انتخابات ۹۲ چهار بعدی است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه بزرگان جریان اصولگرایی باید برای معرفی نامزد واحد چاره‌اندیشی کنند، گفت: ثقل رقابت در انتخابات ۹۲ بین اصولگرایان، اصلاح‌طلبان، کارگزاران و طرفداران دولت خواهد بود.

سعیدی: سپاه در انتخابات دخالت نمی‌کند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه «مهندسی معقول در برابر مهندسی معکوس قرار دارد»، گفت: ‌ منظور از مهندسی معقول، تبیین گفتمان امام و رهبری است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کارکرد این نهاد را پاسداری از مرزها و مغزها دانست

نماينده ولي‌فقيه در سپاه همچنين، پاسداري از مرزها و مغزها را به عنوان دو كاركرد اصلي سپاه در بحث پاسداري از اسلام عنوان كرد و افزود: با تفكيك بين نيروهايي كه داراي ساختار نرم‌افزاري و سخت‌افزاري هستند، بايد به خوبي موضوع پاسداري از اسلام را مورد توجه قرار داد و در همين راستا، سپاه سرمايه‌هاي خوبي دارد.

سخنی با حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی

متأسفانه ذکر این مسائل، که هیچ سودی ندارد و لو این‌که درست باشد، بستر را برای شیادان فراهم می‌کند. مستند «ظهور بسیار نزدیک است» بر پایه‌ی حکایات ماورائی که از بزرگان نقل می‌شد و نُقل مجالس شده بود و جالب این‌که بسیاری از این حکایات هم واقعیت نداشت، به وجود آمد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.