آغاز تغییرات مدیریتی در شهرداری تهران

تغییر ناگهانی معاونان شهردار تهران، رفتن شهاب مرادی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری ، واکنش ها به اعلام واگذاری مسئولیت اتمام مصلای امام(ره)، به شهرداری تهران از مهمترین اخبارشهری این هفته بود .

توضیح حدادعادل درباره آگهی‌تبریک شهاب‌مرادی

آیا در دنیای اسلام که امروز در واکنش به این اهانت‌ها فریاد «لبیک یا رسول الله» از همه جا شنیده می‌شود، تبلیغ و ترویج نامگذاری یک نوزاد دختر به نام همسر با وفای پیامبر، حضرت خدیجه (س)، جز ادای وظیفه، آن هم در کمترین حد، معنای دیگری می‌تواند داشته باشد؟ آیا احترام به حضرت خدیجه، احترام به پیامبر (ص) و واکنشی در برابر بی‌احترامی‌ها نیست؟

عکس: آگهی تبریک شهاب مرادی به حدادعادل

شهاب مرادی امروز با چاپ آگهی در روزنامه همشهری خطاب به دکتر حدادعادل تولد نوه‌ وی که نام خدیجه بر او نهاده شده است را تبریک گفت.

به کمپین «من عاشق محمدم» بپیوندید

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران از همه عاشقان اهل بیت(ع) در پی اهانت مجله شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص) دعوت کرد تا به کمپین «من عاشق محمدم» بپیوندند.

فرهنگ سازی برای کنار زدن رسومات غلط

حجت الاسلام شهاب مردای رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شب گذشته در مراسم جشن ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) با عنوان هلهله فرشته ها که در حسینه شهدای قم برگزار شد با تأکید بر این که از رسم و رسوم ها باید کاسته شود، بیان داشت: مراسم‌هایی با عنوان های مختلف مثل پا تختی و چیزهای دیگری که ضرورت ندارد را بردارید.

شهاب مرادی:موسیقی اولویت ما نیست

حجت الاسلام شهاب مرادی گفت: آموزش و ترویج موسیقی جزو اولویت‌های سازمان فرهنگی- هنری شهرداری نیست و ما باید از فضای رقابت با بخش خصوصی در حوزه‌های آموزش هنر فاصله بگیریم.

تهران به مادران «شهدای گمنام» ادای احترام می‌کند

آیین بزرگداشت مادران شهدای گمنام با عنوان «مادران چشم به‌راه» همزمان با میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) با پیام مقام معظم رهبری در تمامی فرهنگسراهای تهران برگزار می‌گردد.

تجلیل از «علی آهی» تجلیل از یک سبک ویژه مداحی است

حجت‌الاسلام شهاب مرادی درباره شخصیت حاج علی آهی گفت: ایشان یک فرد متعهد به مذهب و پایبند به اخلاق و دارای یک سبک خاص مداحی هست، تجلیل از ایشان، تجلیل از یک سبک ویژه مداحی است، چرا که مداحان اهل بیت(ع) هر کدام سبک‌های مختلفی با مخاطب‌های متفاوتی دارند.

شهاب‌مرادی رئیس سازمان فرهنگی‌شهرداری می‌شود

حجت الاسلام شهاب مرادی بزودی با حکم قالیباف ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را به عهده می گیرد تا پس از علی عسگری، مجید سرسنگی،احمد نوریان،محمد جواد شوشتری و امیر خوراکیان ششمین مدیری باشد که در طول 8 سال گذشته به این سمت منصوب شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.