صلح امام حسن محصول خیانت بود

حجت‌الاسلام قاسمیان: امتیازاتی که عده‌ای پای میز مذاکرات دادند از سوی احمدی‌روشن‌ها، شهریاری‌ها و پایمردی ملت به دست آمده است

شعار مرگ بر آمریکا سیاسی نیست، قرآنی است

«قد کانت لکم اسوه حسنه فی ابراهیم و الذین معه اذ قالوا لقومهم انا برئاء منکم و مما تعبدون من دون الله» آن موقع که گفتند ما نسبت به شما گروه کفار بیزاریم «کفرنا بکم» ما به شما کافریم و این را گفتند و اعلان برائت کردند «و بدا بیننا و بینکم العداوه و البغضاء ابدا حتی تومنوا بالله وحده» این جنگ، این عداوت و بغضاء ابدا باقی خواهد ماند.

فیلم: روضه‌خوانی متفاوت استاد قاسمیان

حجت الاسلام قاسمیان اشعاری از حافط در رثای اهل بیت(ع) را به صورت آواز می‌]خواند.

شهدای ما هم گاهی به زور دیندارند!

فرق ما با امریکا این است که صادقانه جریان ولایت را در خودمان توضیح می‌دهیم که به صورت سلسله مراتب از الله منتقل می شود به نبی و امام و در ایام غیبت هم ادامه می یابد. اما آنها مزورانه جریان امامت و ولایت خود را مخفی می کنند طوری که شما فکر می کنید اصل قضیه اوباما است در حالی که این نیست.

برنامه‌ مراسم‌های ویژه ماه رمضان در تهران

برنامه برخی از مراسم‌های ایام ماه مبارک رمضان در شهر تهران بدین صورت اعلام شده است:

اتفاقات اخیر بادهای بشارت زای الهی است

حجت الاسلام قاسمیان به مناسبت سالروز وفات امام خمینی (ره) به بیان خصوصیات ایشان پرداخت.

چرا پابرهنگان ولی نعمت ما هستند؟

سعد ابن ابى وقاص نزد پیامبر مى آید و مى گوید:به فارس القوم همان مقدارى مى دهى که به ضعیفان مى دهى؟ حالا جواب پیغمبر: ثکلتک أمّک!مگر این نصرت الهى که نازل شد به خاطر کسى جز همین ضعفا بود؟

صوت: سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان، هیئت الزهرا دانشگاه شریف

فایل صوتی ۴ شب اول سخنرانی حجت الاسلام قاسمیان در مراسم دهه اول محرم که در دانشگاه شریف منعقد می گردد برای دریافت قرار داده شده است. موضوع صحبت‌های امسال ایشان، «عبرت های عاشورا و وظایف اجتماعی» هست.

جلسات تفسیر قرآن حجت الاسلام قاسمیان

جلسات تفسیر قرآن (سوره ی مبارکه‌ی توبه) حجت الاسلام قاسمیان (مدیر حوزه علمیه مشکوة) از جمعه‌ی همین هفته (دوم مهرماه) مجددا شروع می‌شود.

حرکت در لبه‌ی تیغ…

ما می‌توانیم توصیه کنیم که هوچی بازی نکنید، ولی این یکی از واقعیت‌های بحث است. بچه‌ها می‌دانند کسی که یک نظری را با هوچی بازی بیان می‌کند، طرف مقابل هم اگر به همین شیوه مناظره کند، کلاً بحث به درد نمی‌خورد و صرفا یک عقده گشایی می‌تواند باشد، ولی شما در برخی از همین مناظره‌ها می‌بینید که وقتی طرف خیلی مسلط به خودش است، این را مردم می‌فهمند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.