پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نباید منتظر مصوبه برای نماز باشیم

حجت الاسلام قرائتی در نشست طرح جهادی اقامه نماز در سفرهای نوروز ۹۴ گفت: ما نباید منتظر مصوبه برای نماز باشیم نماز مصوبه خداست و در قرآن در سوره حج آمده است: هرکس قدرت گرفت در ابتدا نماز را اقامه کند.

دانلود تفسیر کامل صوتی قرآن کریم توسط حجت‌الاسلام قرائتی

این تفسیر که به تفسیر قطره ای قران نیز معروف هست معنی و تفسیر هر یک از آیات قران را در 5-6 دقیقه بیان می کند

نظر قرائتی در خصوص جنس لباس اسلامی

رنگ لباس باید شاد باشد، جنس لباس اول کتان، بعد پنبه و بعد پشم باشد. داریم: در هنگام غروب مطالعه نکنید ،غذای داغ نخورید، به غذا فوت نکنید، قبل از سیر شدن دست از غذا بکشید، با عجله غذا نخورید و زمانی که سفره نشسته اید جزو عمرتان حساب نمی شود یعنی سر صبر غذا بخورید.

ساخت مسکن مهر بدون مسجد قرآنی نیست

رئیس ستاد اقامه نماز کشور ساخت مسجد را یکی از راه های هزینه زکات دانست و گفت: ساخت مسکن مهر بدون مسجد غیر قرآنی است.

قرائتی: دولت همه را «درو» نکند

این استاد اخلاق با بیان اینکه «امیدورایم مسئولان دولت یازدهم همه مدیران سابق را درو نکنند و مسئولان خوب را هم ببینند»، گفت: قرآن حتی درباره شراب می‌گوید، شراب در کنار ضرر‌هایش خوبی هم دارد. نباید طوری نگاه کنیم که هر کسی قبل از ما مسئول بوده جنایتکار است.

توصیه حجت‌الاسلام قرائتی به معلمان خانم

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از مسئولان آموزش و پرورش خواست تا سایت خنده حلال و حکیمانه ایجاد کنند.

قرائتی: کاندیداها گول پلوی خود را نخورند

رییس ستاد اقامه نماز کشور با تشریح ویژگی‌های رییس‌جمهور خوب از نگاه قرآن کریم گفت: رییس‌جمهور خوب کسی است که هم به معیشت و دنیای مردم و هم به دین مردم برسد.

ویژگی‎های مهم زن فرعون

حجت‌الاسلام قرائتی گفت: ما در ستاد نماز یک سوالی از جوانان پرسیدیم و آن این بود که شیرین ترین نمازی که خواندید چه بود؟ برای ما تعداد زیادی نامه آمد که در یکی از آنها دختر خانمی نوشته بود …

توصیه‌ای به بانوان بدحجاب

رییس ستاد اقامه نماز کشور، به بانوان بدحجاب توصیه کرد: همان طور که دوست ندارید زنان دیگر ولو یک درصد هم دل شوهرانتان را بربایند، شما هم با حجاب مناسب خود، مانع از دلربایی از شوهران زنان دیگر شوید.

آموزش و پرورش یا خائن است یا غافل

رئیس ستاد اقامه نماز با انتقاد شدید از وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش درس هایی را به دانش آموزان ارائه می دهند که یک در میلیون به درد می خورد. من نمی دانم به چه میزان آموزش و پرورش غافل یا خائن است . در برخی از درسها می گویند که باران آمد در حالی که این جمله نشان دهنده تفکر کمونیست ها است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.