جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

فیض روح القدس و کار درخشان مجیدی

مهم ترین علت موفقیت مجیدی این بود که این بار در کمال شگفتی یک ژنرال فرهنگی در میدان جنگ نرم گرفتار نادانی و مزاحمت و ناشی گری سربازصفرهایی نشد که خود را متخصص می دانند و همیشه مانع کار افراد عاقل و باتجربه می شوند.

کتاب‌های زیبایی که خوانده نمی‌شوند

روایت حجت الاسلام زائری از کتابی که پنج سال است از زرورق خارج نشده تا بغض داریوش ارجمند در هنگام صحبت از امام رضا علیه السلام از مهمترین حاشیه‌های مراسم رونمایی از کتاب «غریب قریب» بود.

نظر زائری درباره فراگیری فرهنگ طاغوت

یک فعال فرهنگی نوشت: نشریه عصر اندیشه به خوبی فضای جریان رسمی فرهنگی دوران استبداد شاهنشاهی طاغوت را ترسیم کرده که متاسفانه همین امروز هم حضور و تاثیر جدی و فراگیر دارد

صدا و سیما فقط برای تهران نیست

مدیر مجتمع فرهنگی شهدای سرچشمه گفت: مسئولیت تلویزیون نسبت به مخاطب عام را در «پایتخت» بیشتر می‌بینیم

۴ گزینه جدی برای ریاست اداره کل کتاب

این روزها در معاونت فرهنگی مذاکره با برخی چهره‌ها برای مدیرکلی کتاب وزارت ارشاد یا همان دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی در حال انجام است.

عکس:زائری، جلیلی و دهباشی، سربازان‌عراقی

حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد وی به همراه وحید جلیلی و حسین دهباشی با سربازان عراقی عکسی به یادگار انداخته اند. این عکس متعلق به عکس ماه‌های پس از سقوط صدا می‌باشد و در سفر عتبات گرفته شده است.

معاون حزب‌الله‌لبنان میهمان عاشوراییان می‌شود

مجموعه فرهنگی عاشوراییان جلسه اختتامیه دوره آموزشی سنگر اجتماعی را شنبه 29 شهریورماه با حضور شیخ علی زاهر معاون تبلیغات و فرهنگ حزب‌الله لبنان، و حجت الاسلام زایری سخنران ثابت جلسات این دوره برگزار می‌کند.

زائری و تاملات جدیدش درباره حجاب

ما مشکل‌مان این است عدل و قسط را رها کرده‌ایم. بدون تعارف در بین خود ما دروغ گفتن و غیبت کردن آنقدر قبح ندارد که بیرون بودن موی زن دارد. باید بپذیریم که اگر فردی حق کسی را بخورد و یا مثلاً رشوه بگیرد و … خروجی‌اش می‌شود این ظاهر مردم.

تنها افراد نالایق زنان بزرگ را کوچک می‌شمارند

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری با اشاره به اینکه بانوان را جز کریمان بزرگ نمی دانند گفت: فقط افراد نالایق هستند که زنان را کوچک می شمارند. روایتی از امام حسن (ع) داریم که نشانه فرد مومن آن است که آنچه از او می بینیم بیش از آن نیست که در چنته دارد به عبارت دیگر فرد مومن آن کس است که دانسته های خود را به رخ دیگران نمی کشد و سپیده خلیلی از جمله این بانوان است.

زائری: تروریست‌ها دین ندارند

ریشه تکفیر در این است که اگر کسی دین خود را حق بداند خود را هم حق می‌داند؛ این در حالی است که هیچ عالم و رسولی این فکر را ترویج نداده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.