سخنرانی حجت‌الاسلام محمدیان در حسینیه هنر

این مراسم در حسینیه هنر واقع در خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، نبش خیابان نصرت، پلاک ۶۰ برگزار خواهد شد.

برگزاری سلسه جلسات حضور در حسینیه هنر

سلسله جلسات حضور در حسینیه هنر برگزار میشود.

دعوت از 11 چهره جدید و حداکثری برای کاندیداتوری

بر این مبنا جمعی از مجموعه های مردمی انقلابی سراسر کشور و جمع های نخبگانی انقلابی، با اعتقاد به بحرانی نبودن شرایط کشور و عدم قحط الرجال و وجود ظرفیت های گسترده در نسل دوم انقلاب و ضرورت نهادینه شدن جمهوریت غیر اشرافی و حزبی برامده از صلاحیت های حقیقی افراد، ضروری دیدند تا بعضی از چهره هایی که از نگاه آن ها صلاحیت های گفتمانی و تشخیصی را برای اداره ی ریاست جمهوری دارند و را از بین لیست بلند بالایی از نیروهای توانا، به عرصه ی انتخابات دعوت نمایند

محمدیان:‌ شکم‌های پر از بیت‌المال؛ عامل فاصله‌گیری با نظام

نهج البلاغه را بینیند نمی توانید موضوعی مهم تر از تقوا آن هم دوری از دنیا پیدا کنید. مردم کوفه گیرشان این جا بود. گیر بحث معرفت اهل بیت را نداشتند.بعد از آمدن امیرالمؤمنین خیلی بحث های ولایت را شناختند.

نامه دبیرتحکیم وحدت به حجت الاسلام محمدیان

مهدی امیریان دبیر دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای که به حجت الاسلام محمدیان از ایشان به دلیل ادبیات نامناسب اطلاعیه خود عذرخواهی کرد.

گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

امیریان: ترکش‌های میزگرد جنجالی کماکان دامن‌گیرمان است

در پایان من اصرار دارم و تاکید می‌کنم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مجموعه‌هایی که اسمی از آن‌ها برده شده برای باز شدن نگاه و رفتار درست با تشکل‌های دانشجویی، رهبر انقلاب را الگوی مدیریتی خود قرار دهند و سعه‌صدر ایشان را در ارتباط با تمام سلیقه‌ها و نگاه‌ها بیاموزند.

محمدیان: دخالتی در انتخاب نمایندگان دیدار رهبری با دانشجویان نداریم

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی فعالان دانشجویی درباره حاشیه‌های دیدار با رهبری در گفتگو با تریبون مستضعفین گفت: نهاد هیچ دخالتی در انتخاب نمایندگان دانشجویی ندارد و درباره‌ی سئوالاتی که در دیدار مطرح می‌شود اعمال نظر نمی‌کند.

کسانی که میلیاردها تومان از بیت المال خرج می‌کنند، نباید وارد مجلس شوند

بتدا باید دید خود افراد در راه هستند یا نه؛ مسیر درست را انتخاب کرده اند و در آن حضور دارند یا نه؛ اگر به خود فرد اطمینان پیدا کردیم در مرحله بعد سراغ عملکرد او می رویم. کسی که به جریان سلطه و باطل وابسته است همیشه باید مورد سوء ظن واقع شود حتی اگر عملکرد خوبی داشته باشد

تحولات مصر، نمود شکست راهکارهای اسلام هراسی غرب

نمود اخوان المسلمین به عنوان جنبشی کاملاً اسلامی در مصر در پشت انقلاب مردمی که تنها یک دولت بلکه کشورهای استعمارگر غربی و رژیم صهیونیستی را تهدید می کند و این روزها دغدغه اصلی گروه های اشاعه کننده اسلام هراسی شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.